פרגולה – להיות חכמים בשמש

פרגולה היא אחד מפתרונות ההצללה הנפוצים ביותר כיום. רוצים להבין למה? הגעתם למקום הנכון!

אופן ההצללה

אחד היתרונות העיקריים והבולטים של הפרגולה הוא הגמישות. הכוונה היא לכך, שבאפשרותכם לבחור את החומר ממנו עשויה הפרגולה ואת רמת ההצללה בעזרת כיסוי של שכבה נוספת מעל הפרגולה עצמה או הקטנת או הרחבת המרווחים בחומר שבחרתם להשתמש בו.

גגון דקורטיבי

הפרגולה היא פתרון הצללה קבוע, שבמקרים מסוימים, איננו דורש אישור מהרשות העירונית במקום מגוריכם. היא מותקנת ומתוחזקת בקלות ונותנת הצללה קבועה במרפסת, בחצר הבית או בכל מקום אחר, בו אתם זקוקים לה. הפרגולה יכולה להיות עשויה מחומרים שונים ובעיקר מסוגים שונים של עץ או מתכת ומעליה ניתן להוסיף כיסוי נוסף כגון קש. אפשרויות הבחירה הרבות בין החומרים ובצפיפות שלהם פותחות בפניכם אפשרויות רבות לעיצובה.

מקום שנעים להיות בו

פרגולה מאפשרת לנמצאים תחתיה ליהנות מצל תחת השמש החמה של ישראל תוך הנאה מן הבריזות. האפשרות לשבת במרפסת הבית או בחצר הבית תחת קורת גג, שאיננה חדר סגור, תוך נשימת אוויר צח היא פריבילגיה שגם אתם יכולים ליהנות ממנה!

פרגולה בעיצוב אישי

כאמור, הפרגולה יכולה להגיע במגוון רחב של סוגים, צבעים וגדלים. היות שכך, באפשרותכם להזמין את הפרגולה המתאימה לכם ביותר מבחינת המידות ומבחינת טעמכם האישי. משתנה נוסף הוא כמובן המחיר. עלותה של הפרגולה משתנה בהתאם למידותיה, החומר המרכיב אותה והכיסוי שלה.

למרות הרצון של כולנו לחסוך בהוצאות, כאשר מדובר על דברים קבועים, אשר ילוו אתכם במשך שנים ארוכות, חשוב לרכוש את הפרגולה האיכותית והמתאימה לכם ביותר, גם אם עלותה גבוהה במקצת מהתקציב שתכננתם.

בחירת החומר

את החומר לעיצוב הפרגולה ניתן לבחור לפי ארבעה פרמטרים עיקריים:

  • חוזק
  • גמישות
  • מראה
  • עלות

לפני הזמנת פרגולה עליכם לחשוב מהם הצרכים שלכם וכיצד תוכלו לתת להם מענה הולם. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע לקבלת טיפים והמלצות. כך תוכלו להיות בטוחים, שביצעתם את הבחירה הנכונה, אשר תיתן לכם שנים של הנאה.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות