אווירה חדשה בבית בעזרת צביעת רהיטים

רוצים לשנות משהו בבית מבלי להכנס לתהליך של שיפוצים? צביעת רהיטים היא הפתרון המושלם בשבילכם!

מה זה צביעת רהיטים?

מדובר על תהליך של צביעה וחידוש של רהיטים לבחירתכם. הצביעה יכולה להיות במטרה לחדש את הרהיט ולהחליף את הצבע הישן והמתקלף, או לשנות לחלוטין את הצבע והגוון של העץ, ממנו הרהיט עשוי. התהליך הינו קצר ופשוט ועליו נרחיב בהמשך.

התרומה הגדולה

לעתים הבית זקוק לשינוי קטן כדי ליצור ריענון גדול למראה שלו ולאווירה בו. לא תמיד נדרשת עבודת שיפוצים ארוכה ומאסיבית ותוספת קטנה של צבע יכולה לעשות את כל ההבדל. לדוגמה, צביעה של שולחן הקפה יכולה לתת לסלון מראה חדש ואף לגרום לו להיראות מרווח או אינטימי יותר.

תהליך הצביעה

כאמור, התהליך של צביעת רהיטים הינו קצר ופשוט והוא מורכב משלושה שלבים: קילוף, צביעה וציפוי. בשלב הראשון, מקלפים את הצבע הישן ומפנים מקום לצבע החדש. בשלב השני, צובעים את הרהיט בצבע הרצוי ובמידה ורוצים, ניתן גם ליצור אפקטים מיוחדים בצבע. בשלב השלישי, מצפים את הרהיט הצבוע בלקה שקופה לשמירה על הצבע החדש ומייבשים את הרהיט על מנת שתוכלו להשתמש בו מבלי לפגוע בצבע.

רהיטים בעלי פוטנציאל

כל רהיט בבית, שרק תוכלו לחשוב עליו הוא בעל פוטנציאל אדיר ואתם רק צריכים לעזור לו להתממש! בין אם מדובר בארון, שידה, כיסא או שולחן, ניתן ואף רצוי לצבוע ולחדש אותם אחת לכמה שנים וכך לקבל מראה חדש מבלי לרכוש בכל פעם רהיטים חדשים לגמרי.

סנטימנט במרכז

יתרון משמעותי נוסף של צביעת רהיטים הוא האפשרות להשאיר את הרהיטים בעלי ערך סנטימנטלי בבית מבלי לריב על כך עם שאר דיירי הבית. לדוגמה, אם קיבלתם בירושה שולחן, אשר הספיק להתבלות עם השנים ואינכם רוצים לזרוק אותו, באפשרותכם לצבוע אותו ולחדש אותו וכך ליהנות ממנו עוד שנים רבות כשהוא נראה כמו חדש.

שימו לב, שלשם צביעת רהיט כלשהו, בעיקר אם הוא בעל ערך סנטימנטלי, חשוב להיעזר באנשי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום זה למניעת נזק אפשרי כאשר הפעולה נעשית בידיים לא מקצועיות ומנוסות.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות