ציליה לים: איך לא חשבו על זה קודם?

מהי ציליה לים, איך משתמשים בה ומהם היתרונות שלה לעומת פתרונות אחרים? סקרנים? המשיכו לקרוא!

מהי ציליה לים?

מדובר על פתרון הצללה נפלא, בו ניתן להשתמש בים, בניגוד לפתרונות הצללה רבים אחרים, בהם ניתן להשתמש בשטח או במרפסת הבית, אבל לא בים. ציליה זו, בהיותה מיועדת לשימוש בים, מגיעה עם יתדות ייעודיים לתקיעה בחול הים ואפילו אין צורך בפטיש לשם כך.

המטרה

מטרת הציליה היא ליצור איזור מוצל על החוף השמשי. הרי כולנו נהנים מרחש הגלים ומהמים הצוננים בעיקר בימים החמים של הקיץ ואף נהנים מהחול החם תחת רגלינו. אבל כולנו גם מחפשים מסתור מפני השמש הקופחת על פנינו וגופינו ובדך כלל נאלצים להסתפק בפרגולה צפופה או שמשייה צפופה עוד יותר. הציליה מאפשרת להתרווח בנחת תחתיה וליהנות מאוויר הים בלי להישרף מהשמש.

אם בשריפה מהשמש עסקינן…

אם כבר העלינו את נושא השריפה מהשמש, חשוב באמת לעסוק בכל מה שקשור לנזקי השמש. מלבד העובדה, שחשיפה ממושכת לשמש עלולה לגרום לכוויות של ממש בעור ואף לגרום להזדקנות מוקדמת שלו, והרי אף אחד מאתנו לא מעוניין בכך, הרי שצריך גם לזכור את הקשר בין חשיפה לשמש לבין סרטן העור.

חשוב להבין, שקרם הגנה הוא נהדר והוא נפלא, אבל רובו לא משתמשים בו כנדרש ויתרה מזאת, סומכים עליו יתר על המידה וכך אנו חושפים את עורנו לשמש כשהוא לא מוגן בעליל. לכן, הפתרון של ציליה לים, מלבד היותו נוח במיוחד, הוא גם עוזר לנו לשמור על בריאות עורנו.

איך הציליה מגנה מפני השמש?

ציליה לים, בהיותה מיועדת לשימוש על חוף הים, בו רובנו מבקרים בעיקר בשעות היום החמות והשמשיות, נועדה לא רק לעזור למי שנמצא על החוף ולא בתוך המים להתמודד עם החום הכבד, אלא גם לשמור על עורו. הבד של הציליה חוסם את קרינת השמש ולמעשה, מגן על העור מפניה כמו מקדם הגנה UPF50+ ובניגוד לקרם הגנה, שנספג בעור במשך הזמן ויורד ממנו עם המים, הציליה נשארת וממשיכה להגן כל עוד נמצאים תחתיה.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות