קורס דירקטורים

עולם העסקים נמצא בתהליך התפתחות תמידי, מה שדורש מהמשתתפים בו יכולות לימוד ושיפור. הצלחת עסק או חברה תלויה משמעותית בדירקטור העומד בראשה. עם זאת, דירקטורים בכירים, בעלי חברות ומנהלי מחלקות חייבים להסתכל להתפתחויות השונות בעולם העסקים, לשפר יכולות השפעה והנהגה וכן הובלה של עובדי החברה, זאת תוך היכרות עם אסטרטגיות חדשות ויישומן, בעולם העסקים ובתחום הניהול.

קורס דירקטורים, מטרתו להעניק ולשפר מיומנויות ניהוליות של דירקטורים, לשפר קבלת החלטות ולקבל כלים לפיתוח חשיבה אסטרטגית, כלים פרקטיים, יכולות הנהגה ופיתוח אישי. קורס דירקטורים הוא כלי חיוני עבור הנעה של חברה לכיוון השגת מטרות והצלחה.

קורס דירקטורים עשוי לכלול את הנושאים שלהלן: עקרונות מנהיגות, עקרונות ניהול אפקטיבי, חזון אישי והטמעה, פיתוח מיומנויות, אסטרטגיות השפעה, שיטות ניהול, כלים עבור קריאת דוחות כספיים, ניהול פיננסי, ניהול בתקופות שינויים, משברים וקונפליקטים, חשיבה יצירתית, העצמה ושיפור של מיומנויות ניהול, הנעת עובדים, הנעת משאבים ארגוניים, טיפול בהתנגדויות ועוד.

חלק מהכלים המשמשים עבור קורס דירקטורים כולל סדנאות פיתוח מיומנויות, הרצאות פרונטאליות, משוב קבוצתי, משוב אישי, הכרת מבנים של חברות כושלות ומצליחות.

קורס דירקטורים מכשיר מנהלים בלמידה אישית מעמיקה של תפיסות ניהוליות ודילמות שונות, הקניית כלים פרקטיים לעבודה, ועוד. פיתוח מנהלים ופיתוח ניהולי הם כלים חיוניים המאפשרים טרנספורמציה של הענקת מיומנויות ניהול עם פיתוח יכולות זיהוי של תהליכים סמויים המתקיימים בארגון ובעלי השפעה על העבודה, יחד עם הענקת כלים לאימון אישי ולמצוינות.

עובדים רבים חולמים להיות מנהלים. עבודת ניהול חשובה כיום כעבודה אליה יש לשאוף – ממש התפקיד המושלם, אולם תפקיד זה מחייב אחריות רבה, גם כחלק מדירקטוריון של חבריה. קורס דירקטורים מתפקידו להעביר למנהל העתידי או למנהל בפועל דרכים ללימוד ויישום עבודה ברמה מקצועית גבוהה וכיצד לעבוד בשיקול דעת מרבי, תוך רכישת ידע מעמיק בנושאים רלבנטיים, תוך הקפדה יתרה על טוהר המידות בעבודה.

למי מתאים קורס דירקטורים

מטרתו של קורס דירקטורים – הענקת הסמכה מקצועית. באמצעות הכשרה ולמידה של קורס דירקטורים, יוכל המנהל לקבל ידע ניהולי חיוני, שיסייע לו בפתרון בעיות ודילמות שונות העולות וצצות כחלק ממהלך העבודה ובפרויקטים שונים, קטנים כגדולים, מול פרטנרים, קולגות, חברות אחרות, חברות מתחרות ואולי אף עם עובדי החברה עצמה.

רבים נוטים לחשוב כי קורס דירקטורים כזה מתאים למנהלים בפועל בלבד, המעוניינים להרחיב את פיסת הידע שלהם בתחום, אולם ראוי לדעת כי הקורס יכול להתאים גם למנהלי פרויקטים חדשים יחסית, ואף לאלו החסרים כל קשר או ניסיון כלשהי בניהול.

מה כדאי לוודא טרם הרשמה לקורס?

ההתרגשות לפני תחילת הקורס עשויה להיות עצומה, ובכל זאת, כדי לוודא מספר דברים טרם ההרשמה: בדקו את תנאי הרישום וערכו השוואת מחירים רציני בין המוסד אליו את נוטים להירשם, מול מוסדות לימוד אחרים.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות