קייטנת גלישה – הפתרון המושלם עבור ילדכם

מי שלא מכיר לעומק את תחום הגלישה, לא יודע שבתחום זה ישנם מגוון רחב של סוגי גלשנים וסגנונות גלישה, המתאימים ליכולותיו השונות של האדם כמו גם לרצונותיו. ההתמודדות עם האתגרים שהים מציב בזמן הגלישה, מייצרת תחושה של מסוגלות ויכולת עצמית. ילדים ומבוגרים המתמידים בגלישה מגלים תחושת מסוגלת עצמית שמסייעת להם להתמודד עם תחומים שונים בחייהם. קייטנת גלישה מתאימה לכל הילדים, מהקטנים ועד לגדולים. ישנן קייטנות גלישה למתחילים, למתקדמים ולמקצוענים, כאשר קייטנת גלישה בסיסית מעבירה את העקרונות הבסיסיים של עולם הגלישה והמים. אם ילדכם תמיד הסתכל על גלשנים בתשוקה, או שהם רוצים לחוות קייטנה שאין דומה לה, הגיע הזמן להגשים חלום ולהיות חלק מקייטנת הגולשים.

בקייטנות גלישה לומדים וחווים הילדים את תורת הגלישה, הם לומדים את טכניקת גלישת הגלים, לומדים להתמודד עם תנאי הים השונים, תוך כדי שהם משתפים פעולה כקבוצה ומעצימים את עצמם בצורה אישית ואינדיווידואלית. בקייטנה, הילדים חווים עצמאות, אחריות, עבודת צוות, מסוגלות והישגיות, ואלו הם ערכים חשובים מאוד בהתפתחות של כל ילד וילד. בנוסף, הקייטנה מעבירה ערכים כמו חשיבות השמירה על משאבי הטבע, שמירה על הניקיון ועל ניקיון החוף, מודעות לתזונה נכונה ולאורח חיים פעיל ובריא, חיזוק והגמשת הגוף ועוד. כל זה נעשה תוך כדי הרחבת האופקים בתחומי הספורט השונים, בהם: שחייה, צלילה, ריצה ועוד.

הפעילות בקייטנה מתבצעת בחוף גלישה מוכרז ועם מציל מוסמך בעל הכשרה וניסיון רב. הילדים מבוטחים על ידי ביטוח מלא, וישנה חלוקה לפי גילאי הילדים והרמה איתם הם מגיעים. על הילדים לדעת לשחות כדי להירשם, להיות בעלי משמעת מים ולהימרח כל יום בקרם הגנה, וזה כמובן עבור הביטחון של כל אחד ואחת מהם. יתרונה הבולט של הגלישה, אותה ניתן ללמוד בקייטנות גלישה בים, הוא שנוצר איזון ושליטה בגופו של הגולש, וזאת על ידי פיתוח הדרגתי של כל השרירים בגוף. גלישת גלים זהו ספורט אתגרי ואינטנסיבי שמפתח את כל שרירי הגוף, ומהווה פעילות אירובית וספורטיבית נהדרת. אז נתראה בים!

כתיבת תגובה

תפריט נגישות