קמין פלט – עוצמה אדירה לחורף חם

מהו קמין פלט? לאן הוא מתאים ועבור מי? היכן  ניתן למצוא אותו ומהם יתרונותיו? מה ההבדל בין סוג קמין זה לסוגים אחרים של קמינים כמו עץ וגז?

קיימים מספר סוגים של קמינים, ביניהם קמינים המבוססים על עץ, קמינים פלט וקמינים גז. כדאי לדעת גם כי קיימות מערכות הסקה תת רצפתיות שעובדות על קמינים אלה, עץ, פלט וגז וגם על משאבות חום. באותה הדרך אפשר גם למצוא רדיאטורים העובדים על בסיס זה. מלבד אלה קיימות גם מערכות חימום מרכזיות הפועלות על ידי קמיני פלט.

יתרונות של קמין פלט

בנוסף, קמיני פלט הם גם ידידותיים מאוד לסביבה. קיימת חסכון באנרגיה בזמן השימוש בקמין מסוג זה. אחת הדרכים לכך היא טכנולוגיה חדשנית של בעירה כפולה. הבעירה הכפולה גורמת לשני היבטים רצויים. האחד הוא הפחתה בזיהום הנפלט כתוצאה מהבערה שמתרחשת בקמין והשני הוא הגברת יעילות הקמין. בדרך זו לקמיני פלט יעילות גבוהה מאוד בחימום. יש להם עוצמה אדירה והם יכולים לחמם חללים גדולים מאוד.

קמינים כפריט עיצובי

סידור הבית, הריהוט שאנו מכניסים בו, הצבע השולט בו וגם החפצים הקטנים הנמצאים בו, כל אלה משפיעים על התוצאה הסופית של עיצוב הבית ומראהו. היבט זה אינו חשוב רק באופן שטחי אלא יכול ממש להשפיע על מצב רוחנו. חדר מבולגן למשל לא ישרת אדם הרוצה להגיע לשלווה. בשל סיבה זאת אנו משקיעים זמן רב, תכנון ומחשבה אודות סידור ועיצוב הבית. כולנו רוצים להגיע למצב בו אנו חיים במקום הגורם לנו תחושה נעימה, נוחה ואווירה רגועה וחמה. אחד הדברים היכולים לעזור בכך הוא הכנסת קמין פלט לתוך החדר.

תועלת הקמין בחימום הבית

את הקמין אפשר להתקין בסלון או בחדר השינה, או בכל חדר בו תחפצו. הכל תלוי בעיצוב ובמראה אותו אתם מעוניינים להשיג. הקמין לא מהווה רק פריט עיצובי נהדר, הוא גם יכול להביא לבית מחומם לאורך החורף כולו. גם בזמן הפסקות חשמל, גם בזמן סופות שלגים, הקמין יעבוד וידאג לחימום הבית באופן מיטבי. לא צריך לדאוג למצב חירום בחורף, אתם יכולים להיות רגועים לאורך כל התקופה הקרה. קמין מסוג פלט עובד נהדר ויכול לחמם במהירות וביעילות את הבית כולו.

שילוב קמין בבית מביא לו יוקרה, ייחודיות, סטייל מעניין ושונה וכמובן גם מביא לאווירה חמה. הקמין נותן נופך אירופאי לנוף הישראלי באופן שרק הוא מסוגל לו.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות