שירותי קונסיירז'

שירות אישי – בדיוק לפי הצרכים שלכם.

גם אתם מוצאים את עצמכם תרים אחר מישהו שיעזור לכם לבצע פעולות שונות? גם אתם תוהים איך אפשר להכניס לתוך יממה אחת כל כך הרבה מטלות?

בדיוק בשבילכם נועד שירות קונסיירז. ,שירותי קונסיירג באו לספק לכם את המענה המדויק בהתאם לצורך שלכם. כי אם יש פעולות חשובות שאין לכם יכולת לבצע אותם בכוחות עצמכם. אם אתם חסים על כל רגע, ומעדיפים למלא את הזמן שלכם במה שנחוץ באמת – אתם פשוט צריכים למצוא שירותי קונסיירז'.

היכולות והידע של נותן שירות קונסיירז

  • תיירות – כאשר יוצאים לטייל בחו"ל צריך לדעת כיצד לנצל את הזמן ולמלא את הימים בצורה המושלמת. אם אתם לא מכירים את המקום, ולא יודעים מה בדיוק צריך לעשות, כיצד תפיקו את ההנאה המושלמת שלכם? בדיוק לכן מתאים לפנות אל שירותי קונסיירג במקום. שירות אישי מותאם לצרכים שלכם יאפשר לכם להכיר את המקום, ולנצל כל רגע שלכם בארץ הזרה.
  • עסקים – אנשי עסקים מוצאים את עצמם עסוקים עד למעלה ראש בביצוע פעולות נחוצות רבות. פעמים ביצוע הפעולות נעשה על חשבון דברים חשובים אחרים. ואז עלולים להיות נזקים. לא חבל? שירותי קונסיירז' יוכל להסיר מעל ראשכם ים של מטלות ולהשלים עבורכם בצורה יעילה את כל מה שחשוב.
  • ארגון – מעוניינים לארגן כנס? מסיבה או הפתעה לבן הזוג? כולנו יודעים שפעולות מעין אלו נוגסות מעוגת הזמן שלכם הרבה מאוד זמן. אם אתם עסוקים כל כך ולא מוצאים את הרגעים הפנויים לביצוע מטלות אלו, אל לכם להשקיע בכך זמן. כי אתם יכולים לפנות ולקבל שירות אישי מותאם בדיוק לצורך שלכם.
  • יום יום – אז מתי תפנו עם הרכב למוסך? ובאיזה יום יש לכם פנאי לעמוד בתור בדואר? התשובה היא שאין לכם זמן לזה. חבל לעזוב את המשרד עבור פעולות כאלו. יש לכם אפשרות לפנות ולקבל שירות קונסיירז. כי שירותי קונסיירג זו התשובה שתפתור לכם את הקושי.

גם בארץ מתפתח התחום הנחוץ הזה. לכל צורך שנוצר לכם ועבור כל מטרה שהיא – פנו אל אלינו ואנו ב- UNLIMITED SERVICES נדאג לכל הצרכים שלכם!.

טלפון מספר: 073-7871401 או כתבו לנו לכתובת מייל: reservation@unlimitedvips.com

כתיבת תגובה

תפריט נגישות