3 גיינרים מומלצים שאתם חייבים להכיר

בתור מפתחי גוף וספורטאים מתמידים אנו תמיד מחפשים את הטוב ביותר עבורנו אך מכיון ומדובר במוצרים ותוספי תזונה אותם אנו צורכים על בסיס יומי כמעט, המחיר גם כן חייב להוות פקטור לבחירה, אך כמובן שלא על חשבון האיכות. בחרנו להציג בפניהם 3 גיינרים מומלצים שאתם חייבים להכיר – 3 פורמולות סופר איכותיות המשלבות את שלל הרכיבים להם גופכם זקוק לפני, בזמן ואחרי האימון.

  1. ביג מאס גיינר – BIG MASS GAINER – אבקת הגיינר ביג מאס גיינר מיוצרת על ידי חבת נוטרי די ספורט המתמחה בפיתוח וייצור פרי מחקר של מוצרים ותוספי מזון לספורטאים עם התמקדות על מפתחי גוף. הפורמולה משלבת חלבון ופחמימה איכותיים ביחס של 1:5. הדגש בפורמולה הוא על חלבון מי גבינה משובח המסייע ותומך בתהליכי בניית מסת השריר הרזה. מנת הגשה תספק לגופנו 26 גרם חלבון טהור בשילוב על גלוטמין שהיא בין חומצת האמינו הכי חשובות לחידוש מאגרי האנרגיה ולתמיכה בתהליכים אנאבוליים. הפורמולה מכילה אך ורק רכיבים איכותיים ומיוצרת במעבדה בה מקפידים על תנאי סטיריליזציה גבוהים במיוחד. הפורמולה משלבת חומצות אמינו מסוג BCAA ויש בה שילוב מושלם בין טעם עשיר, מרקם חלק ורכיבים סופר איכותיים.
  2. וואן וואי סופר אפקט – ONE WHEY SUPER EFFECT – גם כאן בחרו לשלב בין חלבון מי גבינה טהור הנספג בגוף בקלות לבין פחמימות איכותיות שמצד אחד מספקות דלק זמין לשרירים לפני ובזמן האימון ומצד שני מחדשות את מאגרי האנרגיה שהתרוקנו – אחרי האימון. אבקת הגיינר מבית סופר אפקט איננה מכילה חלבונים זולים אלא מיוצרת אך ורק מחלבון מי גבינה סופר איכותי אשר הוכח באינספור מחקרים כחלבון הטוב ביותר לבניית רקמות ושרירים בגוף. מנת הגשה מספקת לגוף כמות גבוהה של חומצות אמינו מסועפות המסייעות בתהליכי תיקון סיבי שריר שנפגעו. הפורמולה הינה פורמולה ייחודית אשר מסייעת בחיזוק המערכת החיסונית ומפחיתה משמעותית את הסיכוי להיווצרות של דלקות ופציעות ספורט.
  3. סופר מאס גיינר דימטייז – DYMATIZE SUPER EFFECT – נחשבת לאחת מאבקות הגיינר המובילות בארצות הברית. מלבד העובדה שסופר מאס גיינר מבית דימטייז משלבת 6 סוגי חלבונים במגוון מנגנוני ספיגה מה שמאפשר לתהליכי התאוששות להתקיים בגוף בצורה מושלמת, יש בה גם פחמימות איכותיות ויחס חלבון אופטימלי של 1:5. הפורמולה משלבת גם סיבים תזונתיים מה שלמעשה במצבים מסוימים מאפשר לנו לגוון את התפריט ולהחליף ארוחה. סופר מאס גיינר היא אבקת גיינר המספקת לגוף 17 סוגים שונים של ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו מסוג BCAA . הפורמולה גם משלבת קריאטין – חומר טבעי הנמצא בגוף שלנו והוכח כמסייע לשיפור התוצאות בין אימון לאימון וממקסם את הכוח הפיזי שלנו בכל אימון מחדש.

 

 

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות