3 מאפיינים בולטים לטבעת האירוסין הקלאסית

המון גברים רוצים לעשות דוקטורט בטבעות האירוסין לפני שהם מגיעים אל חנות התכשיטים. אז הבשורה המשמחת שבדוקטורט באמת שאין צורך, אך בהחלט יהיה כדאי ללמוד על סוגי הטבעות. הטבעת הנמכרת והמבוקשת ביותר היא הטבעת הקלאסית, ואלו שלושת המאפיינים הבולטים שלה:

1.יהלום בעל נוכחות אדירה במרכז הטבעת:

המאפיין הראשון של טבעת האירוסין הקלאסית הוא היהלום. המון גברים בטוחים כי המילה "קלאסית" הינה תיאור לטבעת נייטרלית ונטולת יהלום, אך אין זה כך. המילה "קלאסית" במקרה הזה מייצגת את הטבעת הפופולארית ביותר והבסיסית ביותר. הטבעת יכולה להיות עשויה מזהב לבן או צהוב, כאשר במרכזה ישנו יהלום בגודל, צבע, ניקיון וחיתוך שונים. ישנן הטבעות הקלאסיות המושקעות והמעוצבות יותר המאופיינות בשיבוץ נוסף של יהלומים מסביב לטבעת. זוהי הטבעת הנמכרת ביותר, ומרבית הנשים מצפות לקבל אותה ביום המרגש שלהן.

2.עיצוב אלגנטי וסולידי:

טבעות אירוסין קלאסיות מבקשות במידה רבה להעניק את תשומת הלב לסימבוליות של הטבעת. במילים אחרות? טבעת האירוסין הקלאסית הינה טבעת סימבולית יותר ופחות תכשיט מעוצב. עבור הנשים שאוהבות מאד תכשיטים ועבור הנשים שעוקבות אחר טרנדים חמים של עיצובי תכשיטים, תתאים טבעת האירוסין המעוצבת שהינה תוצר של מגמות חדשניות בעיצוב. הטבעת הקלאסית לעומת זאת מאופיינת בקו נייטרלי יותר, כך שהיא מתאימה גם לנשים שפחות נוהגות לענוד תכשיטים. הגוון הכללי אומנם מאד מעוצב, אך מדובר על נגיעות קטנות שיוצרות מראה סולידי ועדין המתאים לכל אישה.

3.על זמניות:

ואם יש דבר נוסף שמאפיין את הטבעת הקלאסית הוא על זמניות. כל גבר היה עד לבטח לסיטואציה שבה בת הזוג שלו רכשה פריט אופנתי בהמון כסף, וכעבור שנה היא הפסיקה ללבוש אותו תוך שהיא לא הבינה איך היא רכשה אותו מלכתחילה. פריטים שכאלו מייצגים אופנה חולפת. טבעת האירוסין הקלאסית מעוצבת בקווים של על זמניות – כך שהטבעת תהיה רלוונטית במעמד הצעת הנישואין, ביום הנישואין הראשון שלכם וגם בחתונת הכסף שלכם. העיצוב הבסיסי, האלגנטי והסולידי נשאר תמיד באופנה, כך שגם הטבעת, ממש כמו האהבה – הינה על זמנית.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות