הכירו את ביטוח הנסיעות לחו"ל של PassportCard

ביטוח הנסיעות לחו"ל שלPassportCard  (פספורט קארד), הוא אחד מהשכלולים של העידן הטכנולוגי. מדובר בביטוח נסיעות לחו"ל שניתן להפעלה באמצעות כרטיס מגנטי פשוט. כן, כמו כל כרטיס אשראי אחר שהחזקתם אי פעם בידכם. עד כדי כך פשוט, ביטוח נסיעות לחו"ל בכף היד.

לאנשים רבים יש ביטוח למכוניות, לבתים ולנכסים או עסקים אחרים שיש בבעלותם. עם זאת, אנשים רבים אינם חושבים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל כשהם טסים לחופשה או לנסיעת עסקים, ביקורי משפחות בחו"ל וכו'.האם גם אתם צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל? רוב הסיכויים שכן, מאחר שאף אחר מאיתנו לא יודע מה יוליד המחר, בטח שלא במדינה זרה.

>> לפני שמתחילים, תוכלו לקרוא כאן איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל.

לטוס לחו"ל כשאתם מכוסים מבינת הביטוח – פספורטכארד

עם ביטוח נסיעות פספורט קארד לחו"ל, תוכלו ליהנות מהחופשה שלכם מבלי לדאוג לעלויות בלתי צפויות. הסיבה הראשונה לרכוש ביטוח נסיעות לחול (עוד כשאתם בארץ), היא שאם אתם יוצאים לטיול מחוץ למדינת ישראל, המחירים בדרך כלל משתנים. לכן, כבר שאתם בישראל ועומדים לצאת לחו"ל,  רכשו ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד (אפשר גם אונליין).

חשוב לזכור, בכל מדינה יש טיפולים ונהלים רפואיים שונים, ככה שלעיתים אנשים נאלצים לשלם עבור חשבונות בית חולים או טיפול רפואי דחוף אם משהו משתבש. פספורטכארד מונע הסתבכות מהסוגים האלו, הן בריאותית והן כלכלית.

מה עוד צריך לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל passportcard

דבר נוסף שחשוב לדעת הוא, שחשוב להגן על עצמכם מפני סיכונים כלכליים כאשר אתה נוסעים לחו"ל – גם אם אינכם "מתכוונים" לחלות או להיפגע במהלך הטיול שלכם. בפועל, אתם אף פעם לא יכולים לדעת מה עלול לקרות בזמן שאתם רחוקים מהבית. וכידוע, טיפולים רפואיים עשויים לעלות הון תועפות.

פספורט קארד הוא ביטוח נסיעות לחול שנמצא אצלכם בכיס. אתם לא צריכים מסמכים, לא צילומים של הדרכון שלכם, לא ניירת ולא כלום. אך ורק כרטיס אשראי מגנטי שבעזרתו תוכלו לשלם על כשתצטרכו, בתקווה שאף אד לא יצטרך.

האם ביטוח נסיעות לחו"ל נמכר במחיר קבוע?

לא, ביטוח נסיעות לחו"ל PssportCard אינו נמכר במחיר אחיד וקבוע. אם למשל אתם עוסקים בספורט אתגרי ומסוכן, כמובן שהביטוח שלכם יהיה יקר יותר משל מי שטס לנסיעת עסקים פשוטה. ביטוח נסיעות לחול פספורטכארד מאפשר לכם להנות מראש שקט, חופשה מקסימה ורגועה בחו"ל, אל תוותרו על הביטוח מהסוג הזה, במיוחד כאשר טסים לארה"ב שם רצוי להיות מבוטחים בביטוח טוב. ניתן לקרוא כאן מאמר על ביטוח נסיעות לארצות הברית.

אם אתם רוצים להיות בטוחים בבחירה שלכם, אפשר גם לערוך השוואת מחירים בין חברות ביטוח נסיעות לחו"ל.  כך תוכלו לבחור בחברה האטרקטיבית ביותר במחיריה, אבל חשוב גם לבחור בחברה שמספקת שירות מקצועי. אם יעלה קצת יותר, זה גם בסדר.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות