כך תכתבו עבודות בצורה טובה יותר

חייו של סטודנט בישראל אינם פשוטים. הוא לומד די קשה כדי להשיג את התואר הנכסף. בנוסף לכך הוא עובד שעות רבות כדי לממן את הלימודים, את שכר הדירה ואת ההוצאות האישיות שלו. סדר היום העמוס מותיר לו זמן מועט לפעילות חברתית ולמנוחה .

אחד הנושאים המדירים שינה מעיניהם של הסטודנטים הוא העבודות האקדמיות שעליהם לבצע תוך פרק זמן שהוקצב לכך. עמידה בלוחות הזמנים היא אקוטית ולכן היא די מלחיצה סטודנטים רבים.

אחד הפתרונות להקלה על המצב הוא הזמנת העבודות הללו מחברת איזי גרייד .

שיטת העבודה של איזיגרייד EZ Grade

החברה הוותיקה והמנוסה EZ Grade, עוסקת שנים רבות בכתיבת עבודות עבור סטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות השונות ברחבי הארץ בכל תחומי הלמידה.

כותבי העבודות הם בוגרי הקורסים הללו העוסקים בתחום זה לאורך שנים רבות ולכן הם בעלי ידע יוצא דופן ההולך ומתרחב מדי יום. העבודות המוקפדות הנערכות על ידם מאופיינות בניסיון הרב שלהם המובא לאורך כל המאמר באופן מפורט, מדויק ועדכני תוך הצגת נתונים מהמחקרים הרבים שעל חלקם הם היו האחראים בפועל.

הכנת העבודה באמצעות אנשים בעלי שם בתחומם, יוצרת עבודות אקדמיות מקצועיות ביותר המוגשות על פי הדרישות הספציפיות של האוניברסיטה או המכללה הספציפית תוך שימוש מוקפד בכללי ה APA  התואם את קטגוריית הלימודים .כתיבת עבודות אקדמיות

אחד הנושאים שעליהם אנו מקפידים במיוחד בנושא כתיבת עבודות אקדמיות הוא עמידה בלוחות הזמנים, הכותב מתחייב על המועד הנדרש רק אם ברור לו מעל לכל ספק שיוכל לכתוב עבודה מקורית עד מועד זה. כותב שלא מסוגל להתחייב לכך לא יבצע אותה והמשימה תועבר למומחה אחר שדיווח שלוח הזמנים שלו פנוי יותר.

כל עבודה היא אתגר מקצועי ואנו מתייחסים אליה בכובד ראש וברצינות מלאה. הליך העבודה כולל שלב ראשוני של סיעור מוחות, תיאום ציפיות, הכוונה ספציפית, דגשים, קביעת היקפי העבודה ולוחות הזמנים.

לאחר כתיבת המחקר, מתבצעת בקרת איכות של גורם בכיר יותר בצוות המומחים שלנו העובר על העבודה, בודק אם היא הוכנה על פי כללי ה – APA  מה חוקי ומה לא חוקי במידע הכתוב בה ובאופן הרישום והציטוט. בתום הליך הבדיקה מתבצעת העריכה הסופית הכוללת הגהה ועריכה לשונית כך שהעבודה מוגשת בצורה איכותית ומושלמת תוך הקפדה גם על נראותה.

כתיבת עבודות אקדמיות כוללת על פי צורך, ניתוחים סטטיסטיים, מצגות, גרפים וכל אמצעי אחר להדגשת מטרת העבודה ותוצאותיה.

הציונים שמקבלים הסטודנטים עבור העבודות

ההשקעה הרבה בהכנת העבודה והשמירה על הכללים מתבטאת בציונים המצוינים שמקבלים סטודנטים שלנו באוניברסיטאות ובמכללות השונות ברחבי הארץ. הסיפוק הרב לנוכח העמידה בדרישות המאתגרות מקנות לסטודנטים מוטיבציה גבוהה להמשך שנת הלימודים המוצלחת.

סיוע אקדמי באמצעות שיעורים פרטיים

איזי גרייד מציעה גם אופציה של סיוע אקדמי לסטודנטים בתחומי הלמידה השונים על פי צורך. המעטפת שלנו מתאימה לסטודנטים המתקשים בהבנת החומר הנלמד במיוחד בתחומים מאתגרים כמו מקצועות ההנדסה, הפיזיקה, המתמטיקה וגם תחומים נוספים רבים. התגבור משרת גם סטודנטים הזקוקים להשלמת פערים לימודיים עקב נסיעה, מילואים, לידה או כל סיבה אחרת.

השיעורים הפרטיים מועברים על ידי מומחים בתחום הנלמד ומתקיימים on line  בין ביתו של המומחה לביתו של הסטודנט במועדים הנוחים לשני הצדדים וכוללים שיחות, למידה, עבודות, העברת מידע במיילים, מתן הסברים נרחבים וכל מה שיידרש כדי לקדם את לימודיו של הסטודנט .

איזי גרייד שמה לה למטרה לעזור לסטודנטים כדי שיצליחו בלימודיהם, יגיעו להישגים משמעותיים ויסיימו בהצלחה את התארים השונים. צוות המומחים המורחב שלנו, עושה כל שניתן כדי להגיע למטרה שהצבנו.

תפריט נגישות