מהי תוכנה לבדיקת מיקומים?

בעבודתי היומיומית אני משתמש בהמון כלים העוזרים לי במהלך העבודה, רובם הגדול של הכלים באמת מעניקים פתרון מועיל ונוח במלאכה הקשה.
אחד מהכלים שאני משתמש בהם היא תוכנה לבדיקת המיקומים במנועי החיפוש השונים, שמה של התכנה הוא Advanced Web Ranking והיא מגיעה מחברת Caphyon הנפלאה.

כל אדם אשר עוסק בתחום ה-SEO יודע שהפרויקטים הרבים דורשים משאבים רבים מכל מיני סוגים, בשלב זה מתחילה להתפתח נטייה של חישוב עלויות לעומת הספק מכיוון שהמשאב היקר והמשמעותי ביותר הוא הזמן. בתהליך הקידום ישנם עוד ועוד מטלות ומשימות שהם חלק חשוב בתהליך קידום האתר, ואכן – קיימת דרך לבצע אותם מהר יותר תוך שימוש בכלים המתאימים ביותר למשימה.

מהו הצורך בתוכנה?

היכן בעצם מתחיל העומס והקושי בעבודה? גם אדם שהוא מיומן במלאכת ההקלדה, בעל רוחב פס נכבד ברשת האינטרנט ובעל סבלנות אדירה אכן יוכל לבצע בדיקה ידנית לפרויקטים קטנים בעלי ביטויי מפתח מעטים – אך כאשר מדובר בפרויקט גדול, עם מחקר ביטויי מפתח מכובד, אשר מקודם בכמה וכמה מדינות ובמספר מנועי החיפוש – כאן כבר מתחילה להיווצר בעיה וישנו צורך עמוק בכלי עזר לצרכים החדשים שהתפתחו בפרויקט.

keyword-rank-chart-screen-shot
תוכנת המיקומים AWR (בראשי תיבות) היא אחת התכנות הנפלאות שקיימות בשוק, בתוכנה יש המון כלים שקשורים לכל תחום קידום האתרים ולא רק למחקר ביטויי המפתח והמיקומים שלהם במנועי החיפוש, כלים כגון כלי המאפשר לראות את דירוגי האתר ,כלי נוסף שהוא בעצם החשוב מכולם הוא כלי מחקר מילות המפתח שעליו נרחיב את ההסבר.

צפו בסרטון החברה המסביר אודות התוכנה, לצפייה [לחץ כאן…]

כלי למציאת דרוג האתר במנועי החיפוש

תוכנה בדיקת המיקומים כלי מקצועי ואיכותי ביותר המאפשר למצוא את דירוג האתר שלנו באותם מילות מפתח שבהם אנחנו בודקים את המיקום, נוכל לאתר את המיקומים בכל מנועי החיפוש והאינדקסים הקיימים ברשת. כאשר מדובר במשתמשים חדשים בתוכנה, נוכל לומר שהחיבור עם הממשק פשוט ביותר וניתן להבנה לאחר כמה שימושים בו.
ייעודה של התוכנה ההוא אמנם לבדוק מיקום עכשווי של התוכנה, יש בה את האפשרות להשוואת התוצאות לחודשים קודמים ובכלל למיקום הטוב / גרוע ביותר של הביטוי מאז שהתחלנו להשתמש בתוכנה לאיתור המיקומים, אך לתוכנה יש שימושים רבים נוספים: היא יודעת להפיק דוח דרוג לפי ציר זמן מסוים.

בזמן בדיקת המיקומים עבור אתרך – התוכנה יודעת למצוא אתרים מתחרים באותם תחומים ולהציג את תוצאות המיקומים שלהם, כך שניתן להפיק דוח מתחרים בעל נתונים רבים.
יתרון נוסף שקיים בתוכנה הוא היכולת לאפשר חיבור קל ומהיר לנתונים של גוגל אנליטיקס, הנתונים יימשכו ישירות לתוך התוכנה ותציג לנו נתונים מעודכנים לאחר כל סריקה, זו נקודה מאד מועילה.

keyword-research-tool
בתוכנה קיים חיבור מהיר במיוחד לרשתות החברתיות, ניתן אפילו לייצר דוחות עם נתונים המראים לייקים ושיתופים ברשת. הכתר שביהלום הוא ללא ספק הדוחות שניתן להפיק באמצעות התוכנה הזו, ניתן להפיק דוחות מגוונים ומושקעים על פי השוואות לתאריכים קודמים ולקבל נתונים רבים אחרים, כמו כן ניתן לעצב גם דוחות על פי ראות המשתמש ולקבוע כיצד יוצג הדוח ואילו נתונים יכללו בתוכו, נקודה שהיא מעולה לחברות קידום אשר שולחות דוחות באופן קבוע ללקוחות שלהם.
אנשים שמבקשים ביצוע בדיקות אוטומטיות, יוכלו גם למצוא את מבוקשם בתוכנה, המשתמש יכול לקבוע מתי לעשות את בדיקות המיקומים בכל יום, חודש או שעה, והכל ע"י סימון מהיר ופשוט, תרצו שהתכנה תפעל באמצע הלילה בכדי לא להעמיס על המחשב שלכם בזמן שאתם עובדים – זה אפשרי, התכנה תבצע את הבדיקה אוטומטית כאשר תגיע השעה שקבעתם לה. המשתמש יכול לבקש שהתכנה תשלח את הדוח שהופק לשרת כלשהו השייך לו, בדרך זו יוכלו לקוחות קידום שלו לצפות בזמן אמת במיקומים שלהם בכל פעם שיכנסו לכתובת אותו השרת, גם כאשר התכנה תבצע עדכון, מיד הוא יופיע והם יוכלו להתעדכן.

לסיכום נאמר שלחברת Caphyon מוצרים רבים, אך תוכנת המיקומים היא תכונה מתקדמת ואיכותית, היא כלי חשוב ביותר לכל אדם שמתעסק בתחום הקידום, יש בה מאפיינים רבים שנסקרו כאן לאורך המאמר וכדאי מאד להכיר אותה. המחיר שלה לעומת תכנות אחרות בשוק הוא אטרקטיבי במיוחד, השימוש בה פשוט ונוח ומומלץ בחום!

   se-rank-ui-screen-shot  current-rank-chart-screen-shot

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות