ריסוס נגד נמלים

לאחר מקלחת נעימה שעשיתם לילדכם הקטן ורגע לפני שהלבשתם אותו בפיג'מת לילה, גיליתם לחרדתכם נמלה קטנה מטיילת לה על שידת ההחתלה עליו הוא נמצא. הסטה קטנה של השידה גילתה לכם שורת נמלים ארוכה וצפופה שמטיילת על כל הקיר בחדר השינה של הפעוט.

כידוע נמלים הן סוג של חרק קטן וזריז, ולכן ככל הנראה הן הצליחו להיכנס דרך חריץ קטן בקיר או בחלון – אך האם הן עלולות להזיק? וכיצד ניתן לסלק אותן מהחדר ובכלל מהבית? כל הפרטים במאמר הבא שלפניכם.

האם נמלים יכולות להזיק לדיירי הבית?

למרות שהשעה מאוחרת וילדכם צריך כבר להיכנס למיטה ולישון, החלטתם לא לקחת סיכון עם כל הנמלים שגיליתם בחדרו ולכן העברתם את מיטתו לחדר אחר בבית כדי שיישן בבטחה. אין ספק כי עשיתם החלטה נכונה, במיוחד אם מדובר בנמלי אש העלולות לעקוץ ולהכאיב במיוחד.

באופן כללי נמלים לרוב אינן מזיקות לאנשים ולחיות המחמד שנמצאות בבית, למעט נמלים המסוגלות לעקוץ ולהכאיב, אך מדובר בחרקים מטרידים הפוגעים בשגרת החיים בבית ובהיגיינה שיש במקום. 

כיצד ניתן למנוע הופעת נמלים בבית?

אם נמלים הצליחו להיכנס לתוך ביתכם, ככל הנראה קיין קן נמלים מרכזים הסמוך ביתכם ממנו הן מגיעות. לכן כדי למנוע את הופעתן וכניסתן לבית, צריך לטפל במקור שהוא כמובן הקן ממנו הן מגיעות. את דרך איתור הקן ומיגור הנמלים תבצע חברת הדברה מקצועית לכך, שתגיע עם כלים וחומרי הדברה / ריסוס נגד נמלים.

ריסוס נגד נמלים עם חברת הדברה מוסמכת

כדי להבטיח מניעה מוחלטת של הנמלים ושמירה על בריאות בני הבית, חשוב לבחור חברת הדברה מוסמכת לכך כמו זיסמן הדברות העושה שימוש בחומרי הדברה וריסוס איכותיים בעלי תו תקן של המשרד להגנת הסביבה.

תפריט נגישות