המקרים הנפוצים שבהם צריך אישור תרגום נוטריוני

מהו נוטריון מהו אישור נוטריוני? ומה צריך לדעת על נושא זה? אם נתקלתם במושג זה או שאתם זקוקים לשירותים מסוג זה – חשוב שתדעו יותר אודות המקצוע והתחום.  כדי לדעת יותר אודות נוטריון ואיש מקצוע המומחה לתרום המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

לפני הכל – מהו נוטריון?

נוטריון הוא בעצם עורך דין אשר עבר הסמכה והוסמך לעסוק בכל הנוגע לאישורים וחתימה של מסמכים משפטיים. הנוטריון עוסק בכל תחומי הצוואות, חתימות על מסמכים, אישור של חוזים, בדיקה וחתימה על מסמכים הקבילים בבית משפט ועוד כאשר תחומיו רבים ונרחבים.

מסמכים ואישורים אשר קיבלו חתימה של נוטריון הם כאלה שיכולים לשמש כראיה בבית המשפט או מול כל רשות אחרת אשר זקוקה לחתימה של נוטריון על מסמך, חוזה צוואת או אישור.

אישור תרגום נוטריוני

אבל מהן המקרים הנפוצים אשר בהם צריך אישור תרגום נוטריוני?

כיום ישנם כמה וכמה מקרים נפוצים אשר בזכותם יש להיעזר בשירותי ובתרגום נוטריוני, ביניהם:

  • אישור העתקים – כדי לתרגם ולהבין מסמך מקורי: חשוב לקבל אישור העתק נאמן למקור מנוטריון כמו למשל: אישור של העתק נוטריוני של דרכון, אישור חשבונות ומסמכים מסוגים שונים, אישור נוטריון ותרגום של תואר אקדמי ועוד.
  • תרגום מסמכים מסוגים שונים – עוד בתחום התרגומים מבצע הנוטריון תרגום תעודת נישואין, תרגום תעודת גישורים וגט, תרגום תעודת לידה, תרגומים של תעודת בגרות, תרגום שינוי שם, תרגום מיצוי ממרשם האוכלוסין, רישיון נהיגה, חשבונות צוואות ועוד.

בנוסף מבצע הנוטריון (כמו יצחק גולדשטיין למשל) שירותים שונים כמו אימות חתימה למיופה כח, אימות אישור נוטריוני לייפוי כוח למקרים שונים, חתימות לאישור יציאה מהארץ עם ילד , תרגום הסכמי ממון בין בני זוג לפני הנישואים ועוד.

כאשר אתם מחפשים אחר נוטריון טוב מצאו איש מקצוע עם ידע, וותק וכמובן עורך דין אשר יש לו את כלל התעודות והאישורים שבגינם הוא יכול לעסוק בתחום הנוטריון.

תפריט נגישות