הורוסקופ יומי

מי מאיתנו אינו קורא הורוסקופ יומי?

ההורוסקופ הוא המפה האסטרולוגית המציגה את מיקום השמש, הירח והפלנטות בנקודת זמן של אירוע מסוים.   האסטרולוגיה היא תורה עתיקה מאוד הקושרת בין השפעתם של הכוכבים על מאורעות בנקודת זמן מסוימת, למשל השפעת מיקומם של הכוכבים ברגע הלידה על אישיות האדם. ככל הנראה מקורה של האסטרולוגיה החל כאשר גילו בני האדם את השפעת השמש והירח על הגאות והשפל ומשם הסיקו שלכוכבים יש יכולת להשפיע גם על חיינו.  ההורוסקופ קיים כבר אלפי שנים בצורות שונות ובתרבויות שונות המרוחקות זו מזו אלפי קילומטרים.

האסטרולוגיה מעולם לא הוכחה מבחינה מדעית, אתם יכולים להיות סקפטיים אם תרצו, אך שימו לב שמזה עשרות שנים ניתן לקרוא את ההורוסקופ בעיתוני הבוקר ומהדורות סוף השבוע. אפילו ישנו משקל מיוחד  לתחזית האסטרולוגית של תחילת השנה אשר בדרך מסוקרת באופן נרחב. הופעתו של ההורוסקופ הינה דבר נפוץ בארץ ובעולם, חלק גדל מהציבור אוהב לקרוא את זה. יש אשר קוראים זאת באמונה, יש אשר קוראים הורוסקופ יומי בספקנות, יש הקוראים הורוסקופ יומי בשביל הבידור ויש אפילו שקורעים לשם הלעג. נראה שקל יותר למנות את אלו אשר אינם קוראים את הורוסקופ יומי.

עבור אלו מאיתנו אשר אוהבים לקרוא את ההורוסקופ היומי; היום לא צריך לחכות לעיתוני הבוקר או מהדורת סוף השבוע, ניתן למצוא את ההורוסקופ באתרי האינטרנט. ישנם אתרי אינטרנט המציגים את התחזית האסטרולוגית על בסיס יומי ואפילו כאילו המציגים תחזית שבועית. אתרי האינטרנט מציגים תחזית אסטרולוגית לכל אחד מהמזלות – טלה, שור, תאומים, סרטן, אריה, בתולה, מאזניים, עקרב, קשת, גדי, דלי, דגים.

אתרי האינטרנט זמינים מכל מקום – ניתן לגלוש ממחשבים אישיים, טאבלטים וטלפונים סלולארים. כך שגם אם אתם יושבים ומחכים בתחנת האוטובוס תוכלו להעביר את הזמן בקריאת ההורוסקופ היומי להנאתכם. או אולי כאשר אתם שותים להנאתכם את הקפה של הבוקר ורוצים לדעת איך יהיה היום שלכם ומה צופן הגורל תוכלו להתחבר לאתר המציג הורוסקופ יומי.

בעזרת ההורוסקופ תוכלו לדעת למה לצפות היום, ואם אתם שואלים אותי רק הציפייה למשהו גורמת לו להתגשם. אז מה אומרים הכוכבים היום לגבי המזל שלכם? האם היום יש סיכוי למצוא אהבה חדשה? אולי צריך לנקוט במשנה זהירות? ומי יודע אולי היום תקבלו תשובות לשאלות שמטרידות אתכם כבר זמן רב.

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות