מה נחשב מעשה מגונה בפומבי

בזמן ששומעים בחדשות אודות הגשת כתב אישום בעקבות מעשה מגונה, רבים לא יודעים מה המשמעות של הגשת כתב אישום מסוג זה ומה הוא כולל.

בנוסף אם אתם או מכריכם הואשמתם בעבירה כזאת  – חשוב שתדעו מהי משמעותה ומה עלולות להיות ההשלכות בגין מעשה מגונה בפומבי.

אז מה נחשב מעשה מוגנה בפומבי?

מעשה כזה נחלק בעצם לשתי עבירות וזאת בהתאם לסעיף 349 לחוק העונשין. מעשה כזה יכול להיות ביצוע של עבירה שגורמת להנאה מינית, סיפוק מיני של החשוד וזאת בכך שהחשוד מבצע פעילות מינית כמו אוננות, חשיפה בפומבי, השפלה של אדם אחר באופן מיני ועוד.מעשה מגונה בפומבי

החלק השני שאיליו מתייחס חוק העונשין הינו ביצוע מעשה מגונה בקטינים, כמו מעשה בילדים מתחת לגיל 16.

עבירות אלה כוללות מגוון שונה של עבירות, ביניהם: התערטלות בפומבי, אמירות מיניות, תנועות מגונות, שיחות בעלות אופן מיני ושלל מעשים מיניים שגורמות לעבריין המין להגיע לסיפוק, תוך שאת המעשים מבצע בדרך כלל החשוד בעבירה או על ידי קטין או אדם אשר אולץ לבצע את המעשים על מנת שהחשוד בעירה יגיע לסיפוק מיני.

מהם העונשים עבור עבירה של מעשה מגונה?

עברה מסוג זה יכולה להגיע אל מאסר של שלוש שנים וזאת בהתאם לנסיבות ובהתאם לחומרת העבירה.

בנוסף חשוב לדעת כי בעת חקירה אודות מעשה מגונה בפומבי  – רצוי להיעזר בשירותים של עורך דין פלילי על מנת שזה יסייע לכם להבין באיזו עבירה אתם מואשמים, מהם האישומים העומדים נגדכם, עורך דין פלילי יסייע לכם להבין את הזכויות שלכם בזמן חקירה ואת האמצעים העומדים לרשותכם על מנת שתוכלו להתגונן.

כדי למצוא את ערך הדין הטוב ביותר, שימו לב כי אתם בוחרים עורך דין פלילי מקצועי, כזה שיוכל להיות זמין עבורכם בזמן החקירה, מצאו עורך דין המתמקצע בתחום עבירות מיניות, וודאו כי הוא יוכל לייצג אתכם בכל שלבי החקירה ומיצוי הדין.

תפריט נגישות