מתי צריך לפנות לחברות הביטוח?

בחירת חברת ביטוח

כל אחד מאיתנו מגיע לגיל שבו הוא מתחיל להבין שהחיים הרבה יותר שבריריים ממה שנדמה לנו, והשאלה היא מה עלינו לעשות בהגיענו לגיל הזה. אחד מהדברים שכדאי לעשות זה ביטוח אצל חברות ביטוח שונות, כי אם לא לעולם חוסן לפחות שנהייה מכוסים. חברות הביטוח זה המקום שאליו כדאי לפנות כשרוצים לעשות:

  • ביטוח לרכב

  • ביטוח מנהלים

  • ביטוח לדירה

או ביטוח לכל דבר אחר. לא כדאי לחכות עם ההחלטה לפנות אל חברת ביטוח כזו או אחרת, כי בסופו של דבר אין לדעת מתי באמת נזדקק לסיוע בנושא.

איך בוחרים חברת ביטוח טובה?

את זה שיש בישראל של ימינו הרבה מאוד חברות ביטוח כולנו יודעים, אך האם זה אומר שלכל חברה כזאת כדאי לנו לפנות? כמובן שלא. הדילמה העיקרית היא האם לפנות אל חברה גדולה ומוכרת או האם להעדיף את האופציה של חברה קטנה יותר, ולכל אפשרות כזאת יש יתרונות אחרים. במידה ותחליטו לפנות אל חברה גדולה תוכלו להיות בטוחים שאתם לא הלקוחות היחידים וכי תמיד תוכלו לקבל מענה, אך מצד שני, בחברות כאלה לעיתים המחירים יהיו גבוהים יותר.

המענה המהיר

אם אתם מתלבטים בין מספר אפשרויות של חברות שיכולות להציע לכם פוליסות ביטוח, כדאי יהיה לבדוק גם האם המענה של החברות מהיר. העניין הוא שאנחנו לא באמת יכולים לדעת מתי נזדקק לחברת הביטוח שלנו, ולכן תמיד עדיף להיות לקוחות במקום שמבטיח מענה 24/7. זה לא משהו שכל חברת ביטוח קטנה תוכל לתת לכם ולכן כדאי לבדוק את הדברים. שימו לב גם לחוות הדעת של הלקוחות האחרים של החברה כי זה תמיד יכול להשפיע על תהליך קבלת ההחלטות שלכם.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות