מכירת גורי קינג' צ'ארלס – למי זה כדאי?

קבליר קינג צ'ארלס הוא גזע איכותי של כלבים קטנים ויפהפיים שמקורו באנגליה. מאז שהופיע לראשונה במאה ה-15 התפתח הגזע והיום אפשר למצוא אותו במקומות רבים בעולם וגם בארץ. למעשה, אפשר מגדלים מקצועיים מציעים גורי קינג' צ'ארלס למכירה. כלבים אלה עוברים בקרה מיוחדת, יש להם תעודות ותמיד ניתן לפנות אל המגדלים לכל שאלה ובקשה.

מכירת גורי קינג' צ'ארלס

מי יכול לגדל גורי קינג צ'ארלס

כמובן, כל מי שמסוגל לטפל בכלב. אך אם נבחן את השאלה לעומק, הכלב העליז מתאים למגוון רחב של אנשים. אלה כמה דוגמאות:

  • משפחות – גורי קבליר קינג צ'ארלס הם גזע מושלם למשפחה. בהיותם חיות להקה, הם מסתגלים במהירות למשפחה האוהבת שלהם, משחקים עם הילדים הקטנים כמו גם עם המבוגרים. כלבים אלה סבלניים מאוד ורגישים כלפי ילדים קטנים.
  • אנשים בודדים – מסיבה זו או אחרת, ישנם אנשים אשר חיים בגפם. לאנשים כאלה כדאי להתעניין בנושא מכירת גורי קינג' צ'ארלס, מכיוון שאלה יוכלו להכניס עליזות לחייהם. הכלב המקסים הזה רוצה להעניק רק חום ואהבה לבעליו, והוא לא ישאיר אותו לבד. כמו כן, האדם הבודד ירגיש בצורך לטפל במישהו, ובכך יזכה גם לבן לוויה ולמעין ילד שאפשר לטפח, להאכיל ולשחק עמו.
  • לאנשים שאוהבים לפנק – מכיוון שקינג' צ'ארלס אוהב להתפנק. לכלב יש תיאבון בריא, ולכן מלכתחילה כדאי להרגיל אותו למזון המיועד לכלבים בלבד. ומלבד זאת, זהו כלב נפלא אשר אוהב תשומת לב, והוא תמיד ישמח לפעילות ספורטיבית מרגשת ולליטופים אין סופיים.
  • למי שמחפש כלב קטן – אנשים רבים אוהבים כלבים, אך הם מוצאים כי כלב גדול הוא השקעה רבה. עם זאת, גורי קינג' צ'ארלס הקטנים מתאימים לכל בית ולו הקטן ביותר.

גורים בכל מיני צבעים

הפרווה של גורי קינג' צ'ארלס היא צבעונית ויפה. קיימות ווריאציות שונות. הטריקולור, למשל, הוא כלב בעל פרווה שחורה-לבנה עם כתמים חומים באזורי העיניים, הלחיים או האוזניים. רובי הוא צבע חום מבהיק ויפה ללא כתמים לבנים. בלק אנד טאן הוא כלב שחור שיש לו כתמים חומים באזור העיניים, הרגליים או הלחיים. אבל צבע הפרווה של הגור אינה העניין כאן. הצבע שהוא מכניס לחייכם משמעותי הרבה יותר.

תפריט נגישות