כמה זמן לוקח לקבל תשובה מהמכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

למרות שעבור רבים מאיתנו רישיון הנהיגה זה עניין ברור כי הרי הוצאנו אותו אי שם בגיל 18, עדיין כל אחד מאיתנו עלול לאבד אותו. יש לא מעט סיבות שבגללן המכון הרפואי לבטיחות בדרכים יכול לדרוש ממשרד הבריאות לשלול את הרישיון שלכם, כמו לדוגמה: בעיות רפואיות שונות, בעיות נפשיות חמורות, בעיות ראיה, עבירות פליליות ועוד. לאדם פשוט לעמוד מול המכון הרפואי זו לא משימה קלה כי צריך להכיר את המכון, את השאלה איך הוא עובד ובעיקר את התשובה לשאלה איך יוצאים מזה. לכן ההמלצה הכי טובה שנוכל לתת לכם היא קודם כל לפנות לעו"ד שחי ונושם את התחום הזה כי איש מקצוע כזה יוכל לעזור לכם הרבה מעבר למה שאתם חושבים.

הכינו את עצמכם לתהליך עצמו

לא קל לענות על השאלה תוך כמה זמן תקבלו תשובה מהמכון כי זה תלוי בגורמים רבים. ראשית, זה תלוי בעומס שאיתו מתמודד המכון ושנית, זה תלוי גם בחומרת הסיטואציה שלכם  והדחיפות שלה. בנוסף לכל אלה, זה תלוי כמובן גם בשאלה מי הוא עוה"ד שמנהל עבורכם את העניין. לכן כדאי יהיה לבדוק בשבע עיניים אל מי אתם פונים שכן הדבר האחרון שאתם צריכים זה עו"ד שלא מגיע עם מספיק ניסיון, ידע ומוניטין בתחום הזה.

כך בוחרים עו"ד לענייני תעבורה

זה לא סוד שבישראל של ימינו יש הרבה מאוד עורכי דין וחלק מהם מתעסקים בתחום התעבורה. עם זאת, לא כולם יכולים לתת לכם שירות מספיק טוב, בין אם זה בגלל הידע שלהם, הניסיון או בגלל כל סיבה אחרת. לכן כדאי לכם לברר, בין היתר, מה חושבים על אנשי המקצוע הלקוחות האחרים שהיו להם. האם הם יצאו מרוצים מהטיפול?האם עורכי הדין באמת הצליחו למנוע את פסילת הרישיון של הלקוח? עבור רבים מאיתנו הרישיון הוא לא רק עניין של נוחות או מותרות שכן במקרים רבים הרישיון מאפשר לנו לנהוג לעבודה בכל יום ולהתפרנס. לכן חשוב ביותר שרק עורכי דין מובילים יסייעו בתהליך מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

תפריט נגישות