למה אתם צריכים מיני מקרר למשרד

אם אתם עובדים במשרד ועדיין אין לכם מיני מקרר, ראשית הרשו לנו להשתתף בצערכם. כעת הרשו לנו לגזול כמה דקות מזמנכם ולהסביר לכם מדוע מדובר על מוצר שיכול לשדרג את איכות החיים בעבודה מן הקצה אל הקצה.

כי זה טוב לגזרה

ישנם דברים מסוימים שלא ניתן לחשוב עליהם לפני שרוכשים מיני מקרר למשרד אלא רק כמה חודשים לאחר הרכישה כשבין היתר מדובר על הגזרה שלכם. מה הקשר בין מיני מקרר לבין הגזרה? ובכן, מדובר על משוואה פשוטה – ככל שתאכלו פחות ארוחות בחוץ ויותר ארוחות שמורכבות ממנות שהוכנו באופן ביתי, כך תכניסו לגופכם פחות שומנים וסוכרים. עם זאת, רק כאשר יש לכם מקרר משרדי, אתם יכולים להביא מדי יום מנות שונות מהבית ולהשאיר אותן בקירור עד לארוחה.

יש לציין כי השינוי יורגש לא רק במנות הביתיות אלא גם בחטיפים הבריאים. כך לדוגמא אם כיום אתם צורכים בעיקר חטיפי אנרגיה או עוגיות כדי להשקיט את הרעב המרים את ראשו מדי פעם, לאחר שתרכשו מיני מקרר למשרד, תוכלו להחזיק מלאי עשיר של פירות, מיצים טבעיים ועוד.

כי זה טוב לארנק

מעבר לכך שמקרר משרדי עושה נפלאות לבריאות ולגזרה, הרי שמקרר משרדי מסייע גם לשמור על הכסף בארנק. נסו לחשוב כמה כסף אתם משקיעים מדי חודש בחודשו רק בארוחות בחוץ. איך שלא תסתכלו על זה, רכישה יומיומית של מזון במסעדות מזון מהיר או בדוכנים של אוכל רחוב גוררת עלויות גבוהות יותר מהכנה של אוכל ביתי והבאתו למשרד. במקרים רבים מדובר על הפרש של אלפי שקלים מדי שנה.

כי זה טוב לקשרים החברתיים במשרד

יתרון נוסף שיש למיני מקררים הוא שהם מאפשרים ליצור מעין נקודת מפגש לעובדי המשרד ומביאים להעמקה של היחסים, להיכרות טובה יותר ועוד. רכישה של מיני מקרר למשרד תסייע לכם להכיר אחד את השני טוב יותר, לחשוף את ההעדפות הקולינריות ואת כישורי הבישול שלכם ובאופן כללי להתוודע לעוד תחום בחיים של החברים לעבודה שלא הייתם יכולים להתוודע אליו קודם לכן.

כי זה זול

ישנם רבים שמאמינים כי מיני מקרר כרוך בהוצאה של אלפי שקלים ולכן נמנעים מרכישה של מקרר למשרד. אנחנו מזמינים אתכם להתחיל לברר מעט פרטים בנוגע למחירי המקררים הקטנים בימינו ולהיווכח בעצמכם שמדובר על תפיסה שגויה. במידה וכל אחד מהעובדים במשרד ישקיע סכום לא גבוה של כסף, תוכלו ליהנות ממקרר נפלא שישרת את כל העובדים כולם ובסופו של דבר, האמינו לנו שתתהו בינכם לבין עצמכם, איך לא חשבתם על זה קודם.

בשביל הפינוק

היתרון האחרון שנזכיר במאמר זה, מפאת קוצר היריעה הוא שבמיני מקררים אפשר להחזיק דברים טובים לשעת חירום. נכון, אין שום דבר בריא בשתייה ממותקת או בעוגה, אבל לא תמיד מה שבריא לנפש, בריא גם לגוף. במקרר ניתן לשמור מוצרים שונים שמתאימים לרגעים האלה ביום בהם רמות הסוכר בדם צונחות והעייפות משתלטת. תודו שכוס קולה קרה למשל עדיפה עשרות מונים על עוגייה יבשה, הלא כך?

כתיבת תגובה

תפריט נגישות