מי צריך מטבחי חוץ?

תארו לכם את הרגע הזה שאתם נכנסים לבית של חברים טובים או קרובי משפחה, אתם יוצאים לגינה ולפתע אתם רואים דבר לא רגיל אבל בהחלט מדהים ומעורר התפעלות, מטבח שלם עומד באמצע הגינה. עכשיו שדמיינתם עד כמה מרגיש נפלא לראות דבר כזה, לא תרצו מטבח חוץ בעצמכם?לא מעט אנשים מגוררים בבית עם גינה ויודעים כמה כיף לארח חברים ומשפחה לברביקיו, אך הדבר דורש הרבה עבודה וטרטורים ממטבח הבית למנגל ובחזרה, כדי לבדוק מה אם האוכל ולוודא ששום דבר לא נשרף. בנוסף, הדבר לוקח לכם המון זמן וקשה לתמרן בין שני הדברים, גם להיות עם המכרים וגם לבשל. אך כולנו מכירים את המצבים שבהם כל האורחים הלכו ואין מי שיעזור לכם לנקות, אבל אתם יכולים להיות רגועים מכיוון שהלכלוך נשאר מחוץ לבית.  כך שהבית נשאר נקי ואתם יכולים להשאיר את הניקיונות למחר.

מטבחי חוץ - גנץ

מה יכול להיות יותר נחמד מלשבת לארוחת ערב באוויר הצח, לשלוח יד למקרר ולהוציא שתייה מבלי להתאמץ לקום מהכיסא? תוכלו לשבת בכיף בבר ישיבה, לאכול סטייק שירד הרגע מהגריל, לשתות משקה קר ישירות מהמקרר ואפילו מוצב לצדכם כיור. חוויית האירוח לא יכולה להיות יותר טובה מזה ומבטיחה שתקבלו פרגונים רבים ותהיו במרכז העניינים. אם אתם מעוניינים להגשים את הפנטזיה, מטבחי חוץ הוא הפתרון האידאלי עבורכם.  מידע נוסף על סוגי מטבחים אלו תמצאו בכתבה שפורסמה באתר Proworld.

מידע פרקטי בנוגע למטבחי חוץ

מטבחי חוץ מגיעים בכל גודל, צורה, אורך וצבע וניתן להקימם במרפסות ובגינות, אך תצטרכו לתכנן בקפידה את המטבח שלכם לפי מקום פנוי והתקציב שברצונכם להשקיע.  כמו כן, המטבח מכיל כיור וברז מים ורצוי לשלב בתוכו גם גריל וכירת גז לשם בישול וטיגון תבשילים מלכלכים.

את המטבח תוכלו להצמיד לקיר או כיחידה נפרדת בשילוב עם בר ישיבה, כך שבאפשרות האורחים שלכם להתרווח לאחור וליהנות מהחוויה.

בנוסף, חשוב לדאוג לאזור אחסון קר עבור הבשרים , אזור עבודה חם לבישול, אזור למשקאות ולאחסון הכלים והכלל הציוד. יתר על כך, ניתן לבנות את המטבח באזור מוצל, מתחת לפרגולה, בכדי שיעמוד בתנאי מזג האוויר וישמר לאורך זמן מבלי שתצטרכו לדאוג לתחזוקתו.

כמו כן, עליכם לוודא כי יש לכם מקורות גז, מים וחשמל, פחי אשפה וחומרי ניקוי ואיך אפשר בלי שילוב של ספסלים או כסאות, תאורה ואפילו מוזיקה. כך תעצימו את החוויה ותעניקו לעצמכם ולקרובים לכם בילוי בלתי נשכח עם הרבה פינוק וכיף מבלי להתאמץ יותר מדי.

 

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות