עורך דין מומחה לנזקי גוף באזור המרכז

פגיעה בגוף, לרוב כתוצאה מתאונה שהתרחשה במקום העבודה, בכביש או אפילו בבית, עלולה לגרום לנפגע אובדן של מקור ההכנסה, כתוצאה משלבי ההחלמה או כתוצאה מנזק קבוע, כמו נכות. כאשר התרחשה פגיעה בגוף, מומלץ לפנות למשרד עו"ד המתמחה בייצוג נפגעים בגוף משרד מומחה, על מנת להבין את המשמעות, את הזכויות המגיעות לנפגע מהביטוח הלאומי, ביטוח פרטי או קופת החולים, וכן ממוסדות ורשויות שונות.

עורך דין נזקי גוף במרכז

מתי מגיע פיצוי כתוצאה מנזקי גוף?

במקרים בהם אדם עובר תאונת דרכים, תאונה במקום העבודה, רשלנות רפואית או תאונה אשר מזכה בפיצוי מתוקף פוליסת הביטוח, כדוגמת ביטוח חיים, ביטוח תאונות תלמידים ועוד, זכאי הנפגע לפנות אל חברת הביטוח וכן אל הביטוח הלאומי על מנת לקבל פיצוי מתאים. גם במקרים בהם התרחשה פגיעה ברחוב, כתוצאה ממדרכה שבורה או בור, הרי שניתן לפנות אל העירייה לצורך קבלת הפיצוי המתאים. היקף הפיצוי נקבע בהתאם לסוג הפגיעה וחומרתה, ובהתאם לתקנות של הפוליסות השונות, הן של הביטוח הלאומי והן של הביטוחים הפרטיים.

כיצד תובעים את הזכויות?

את הזכויות המגיעות לנפגע כתוצאה מנזק לגוף יש לתבוע אל מול הגופים או הרשויות השונות, קרי, הביטוח הלאומי או הביטוח הפרטי, ולפעמים לעשות זאת במקביל. התביעה לפיצויים בגין נזקי גוף כוללת מספר סעיפים, הראשון הינו באשר לעלות הטיפולים, השיקום או הנזקים הפיזיים, והשני הינו באשר לנזקים כלכליים עתידיים כתוצאה מהתאונה או הפגיעה, כמו הפסד שכר עבודה, אובדן מקור פרנסה, הוצאות רפואיות עתידיות ועוד. את כל המסמכים הנדרשים מגישים אל הביטוח הלאומי ואל גופי הביטוח הפרטיים בהם מבוטח הנפגע וכן הביטוחים הקיימים באשר לצד הפוגע. מדובר בתהליך המחייב הגשה של עדות לפגיעה, סיכומים רפואיים וחוות דעת ועוד. במקרים אלו, מומלץ מאוד לפנות אל עורך דין תאונות דרכים המומחה לנזקי גוף באזור המרכז על מנת לדעת כיצד יש לפעול.

עורך דין מומחה בנזקי גוף יוכל לסייע לכם להכין את כתב התביעה, לבנות את התיק הרפואי ולמצות את מירב הזכויות שלכם אל מול גופי הביטוח השונים. לכן, בעת תאונה או פגיעה גופנית, מומלץ לפנות קודם כל אל עורך דין מומחה לנזקי גוף באזור המרכז, בטרם ביצעתם פנייה באופן עצמאי לתביעת פיצויים.

תפריט נגישות