רמי שקלים מרצה בכיר לתורת החלום

וודאי לא פעם חלמתם חלום אשר הטריד את מנוחתכם ובבוקר שלחרת אותו חלום מצאתם את עצמכם חוזרים והוגים בו ותוהים האם יש לו חשיבות כלשהי. ניתן להגיד אמנם שחלומות שווא ידברו, אך ידוע שחלום לא פעם הוא חלקיק קטן מנבואה או שהוא מושתת על התת מודע של האדם. כלומר, יש עניין וערך לא פעם כאשר חולמים חלום מטריד, לגשת אל אדם המתמחה בתורת החלום כמו רמי שקלים על מנת לבקש הסבר לחלום זה, אשר יניח את הדעת. כמו כן, ניתן ללמוד את תורת החלום כולה, על מנת להתמודד היטב עם כל חלום ולדעת למה הוא מכוון ומדוע חלמתם אותו.

מרצה בכיר לתורת החלום

תורת החלומות – במה מדובר

כאשר מדובר על תורת החלומות, מדובר על מידע רחב היקף בכל מה שכרוך בפתרון חלומות. בהתאם לאלמנטים שונים אשר מופיעים בחלום ובהתאם לעקרונות קבליים ועקרונות מהיהדות, ניתן לפרש כל חלום באופן כזה או אחר, קראו על כך בספרו של ד"ר רמי שקלים ספר על קבלה מעניין. בכדי לפרש חלומות בצורה מהימנה, הרי שיש צורך ללמוד את תורה החלומות מאנשים אשר למדו את התורה בצורה הטובה והרחבה ביותר וניתן לסמוך עליהם כי בעלי ידע רחב היקף בכל מה שקשור לתורה זו. רק אנשים מעין אלו יכולים להעביר את התורה החשובה הזו בצורה האמתית והנכונה ביותר שיכולה להיות. ניתן למצוא כיום לא מעט אנשים אשר טוענים כי הם מכירים את תורת החלומות היטב, אולם, על מנת לוודא כי אתם הולכים לקבל את התורה הזו בצורה הנכונה והטובה ביותר, עליכם לוודא שהאדם המעוניין ללמד אתכם הינו אדם שניתן לסמוך עליו.

תורת החלומות מפי ד"ר רמי שקלים

אם אתם תוהים היכן תוכלו ללמוד את תורת החלומות בצורה הטובה ביותר, הכירו את ד"ר רמי שקלים, מרצה ומומחה בתחום הקבלה, הגות חזל, נומרולוגיה, קריאה בכף היד, תורת החלומות ועוד. ד"ר רמי שקלים הינו מרצה מבוקש מאוד, בעל ידע רחב היקף ומשמעותי בכל הנוגע לתורת החלומות. אצל רמי שקלים תוכלו ללמוד את כל מה שצריך לדעת על מנת לתרגם ולפרש כל חלום למציאות.

תפריט נגישות