על שמש אדומה שמעתם?

אולמות אירועים יכולים לעשות את ההבדל בין אירוע מצליח לאירוע שפשוט לא עונה על הציפיות. אם אתם רוצים שהאירוע שאתם מארגנים לא יאכזב אתכם, אנו נמליץ לכם לשים לב שאתם בוחרים לשכור אולם אירועים שעונה על הציפיות שלכם בכל ההיבטים. זה לא משהו שאמור להיות יותר מידי קשה, שכן אולמות אירועים כמו שמש אדומה בראשון לציון מציבים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

שמש אדומה

אולמי שמש אדומה – מה מייחד אותם?

כאשר מנסים להבין מה הופך את מתחם האולמות של שמש אדומה לכל כך מיוחדים, מבינים שמדובר במספר גורמים שונים שמובילים לכדי הבנה שמדובר באולמות אשר מציעים את החבילה השלמה לאלו שרוצים לחגוג אירוע מהסרטים.

  • יוקרתיות זו לא מילה גסה – אולמות האירועים של המתחם מתאפיינים בעיצוב יוקרתי באופן חסר תקדים, ומה גם שעלות ההשכרה אינה גבוהה באופן מופרז, כך שתוכלו לחגוג את האירוע שלכם מבלי לפשוט את הרגל.
  • מתאים לכל גודל אירוע – מדובר באולמות שמיועדים לחגיגות בכל סדרי הגודל. כך שלא משנה אם אתם רוצים לחגוג אירוע קטן ופרטי עם החברים או שמא אתם רוצים ללכת בגדול ולחגוג ביחד עם כמות של מאות רבות של אורחים.
  • גן פרטי בסמוך לאולמות – בסמוך לאולמות האירועים ישנו גן אירועים פרטי ומיוחד שתוכלו לשהות בו במהלך ארגון של אירוע בוטיק קטן. כך שאם אתם רוצים לחגוג עם עובדי החברה שלכם אירוע נעים ואינטימי, זה עשוי להיות מקום נהדר.

דעו לכם שאתם יכולים לתכנן את האירוע שלכם באופן עצמאי או בעזרת הצוות הנהדר של מתחם האירועים. אם יש לכם דרישות פרטיות לדרך שבה אתם רוצים לחגוג את האירוע שלכם, לא תהיה שום בעיה לקיים אותן , שכן הצוות של המתחם גמיש מאוד וישמח לעזור לכם ביישום של כל רעיון שיש לכם.

המתחם נמצא במקום מרכזי בראשון לציון והגישה אליו נוחה למדי. כך שכל אחד מן האורחים שירצה להגיע לאירוע שלכם יוכל לעשות זאת בקלות ובתוך זמן קצר. צרו קשר עוד היום עם צוות המתחם והתחילו לשקוד על ארגון האירוע שלכם.

תפריט נגישות