השיטה שעשתה מהפכה בתחום – הסרת שיער SHR

נשים וגם גברים בישראל ובעולם כולו עושים היום טיפולים של הסרת שיער. זהו עניין טרנדי ואופנתי מקובל מאוד. אנשים רוצים גוף חלק ויפה ולא אוהבים את מראה השערות המזכיר לפעמים את האדם הקדמון. הסרת שיער היא אינה דבר חדש, מזה מאות שנים נשים מחפשות שיטות להסרת שיער והיום גם הגברים.  החידוש הוא שבעשרים השנים האחרונות צצו גם טיפולים להסרת שיער לצמיתות. כל השיטות המסורתיות להסרת שיער הן שיטות זמניות. לדוגמה גילוח, מריטה בפינצטה, שעווה חמה, אלו הן כולן שיטות אשר במוקדם או במאוחר השיער צומח בחזרה. לעומת זאת הטיפולים להסרת שיער המודרניים מציעים פתרונות להסרת שיער לתקופות ארוכות ולכן ניתן לכנות אותן הסרת שיער לצמיתות.

הסרת שיער SHR

במשך השנים נוסו שיטות שונות, רבות מן היו שיטות המתבססות על לייזר. לייזר היה והשאר אחד האמצעים המקובלים ביותר להסרת שיער לצמיתות, אך ישנו הבדל בין הלייזר של היום לבין זה שהייה בשימוש לפני עשרים שנה. טכנולוגיית הלייזר הלכה והשתפרה והיא הפכה לבטוחה יותר, יעילה יותר ומהירה יותר. המילה האחרונה בתחום הסרת השיער בלייזר היא הסרת שיער SHR. זוהי השיטה החדשה ביותר בשוק והיא משיגה תוצאות טובות בהסרת שיער לצמיתות ודילול שיער, פירושן של האותיות SHR באנגלית הוא Super Hair Removal, שם זה הוא בזכות התוצאות הטובות שהטכנולוגיה משיגה. שיטה זו באמת עושה מהפכה בתחום.

 

היתרונות של שיטת SHR

 

הסרת שיער ללא כאבים – בניגוד לרוב השיטות המסורתיות של הסרת שיער, טיפולי SHR הם אינם כואבים. השיטה עושה שימוש בפולסים של אור וללא כאבים. יתכן שתרגישו עיקצוצים עדינים באזורים שעירים במיוחד, אך אל דאגה, זוהי רק הוכחה שהמכשיר משמיד את השערות. ניתן להשתמש בקרם מאלחש אך ברוב המקרים נראה כי אין בו כול צורך.

 

למידע נוסף על הסרת שיער SHR.

 

הסרת שיער בכל חלקי הגוף – אנחנו הישראלים מצמיחים שיערות בכל מקום אפשרי. ישנם מקומות בהן הטכנולוגיות השונות להסרת שיער מתקשות לטפל. שימוש בשיטת ה SHR מאפשר הסרת שיער בכל חלקי הגוף. המגבלה היחידה היא באזורים הקרובים לעיניים.

 

התאמה לכל סוגי העור – שיטות ישנות יותר להסרת שיער הן בעיתיות בסוגים מסוימים של עור. בדרך כלל קיימת הבעיה היא עם בעלי עור כהה והם אינם יכולים להסיר שיער בעזרת טכנולוגיות אלו. אך הבשורה הגדולה של SHR היא שהוא מתאים לכל סוגי העור ולכל סוגי השיער, כולל בעלי עור כהה.

 

מינימום תופעות לוואי – להסרת שיער בטכנולוגית SHR יש מינימום תופעות לוואי. יתכן שבמקרים מסוימים יופיעו מעט תופעות לוואי זמניות אך הן פחותות בהרבה ממערות לייזר ישנות או שיטות אחרות להסרת שיער.

 

שיטת ה SHR עשתה מהפכה גדולה בתחום, היא אינה מגבילה את המטופלים בתקופת הטיפול. שיטות ישנות דרשו הימנעות משיזוף אפילו לבעלי עור בהיר. שיטה זו מאפשר לכם לעבור טיפולים בעונת הקיץ וליהנות מייד בחוף הים ללא דאגות.

 

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות