סופגניות לחנוכה – איך מוצאים סופגנייה מושלמת?

אוי כמה שאנו אוהבים סופגניות, בעיקר בחג החנוכה שבא עלינו לטובה! עם זאת, אהבה לסופגניות יכולה להיות אהבה נכזבת, וזאת בעיקר כאשר אנו לא נהנים מסופגנייה איכותית.

אבל כיצד אפשר למצוא סופגניות איכותיות שיצדיקו את הקלוריות שהן מותירות בגופינו? הכנו לכם רשימה של דרכים להגיע אל הסופגנייה המושלמת.

אמ;לק – צרו קשר עם קאנאפס לסופגניות הכי טעימות!

סופגניות לחנוכה

לפני הכל – מהי הסופגנייה?

סופגנייה היא מאכל חג מסורתי, שעיקרו הוא טיגון של בצק בשמן עמוק ולאחר מכן אפייה של הסופגנייה. הסופגנייה היא מאכל יהודי מסורתי המפורסם בכל העולם, שעם הזמן הפך לאחד כזה שמזכיר יותר מאפינס וזאת בשל הקישוטים הרבים שמאפיינם אותו, הפרזנטציה, וגודלה של הסופגנייה שקטן מעט עם השנים.

בחנוכה כולנו אוהבים לאוכל לפחות סופגנייה אחת תוך שאנו מתפללים שלא נצטרך להפטר משומן הסופגנייה בכל שאר חודשי החורף. עם זאת, כדי לקבל סופגנייה איכותית ניתן לפעול בכמה דרכים:

חיפוש מתכונים של סבתא – הסבתות של כולנו יודעות להכין סופגניות ביתיות בטעמים נפלאים. סופגנייה של סבתא, מכילה בדרך כלל ריבות ביתיות (ולא תעשייתיות), הבצק שהן מוכנות ממנו הוא בצק שאין בו המון שמן, והטיגון בדרך כלל קליל יותר שלאחריו מגיעה גם מעט אפייה של הסופגנייה.

מלבד זאת סופגניות של סבתא הן תמיד בריאות יותר משום שהן לא בגודל הענק והתעשייתי שאנו מכירים ממגשי הסופגניות עתירות הקלוריות שנמכרות בסופר מרקט.

סופגניות מודרניות – דרך נוספת ליהנות מסופגנייה איכותית היא באמצעות רכישת מגשי סופגניות מודרניות. הסופגניות הן בדרך כלל סופגניות איכותיות שבהן ישנם שלל מילויים כמו: קרם בורלה, מילוי פיסטוק, מילוי שוקו, פירות יער ועוד.

סופגניות מסוג זה גם הן בדרך כלל קטנות יותר מהסופגניות הרגילות, אבל הן איכותיות ומי שמזמין מגשי סופגניות לחנוכה, יכול ליהנות מסופגניות במגוון טעמים ומראה משובב נפש!

סופגנייה קלאסית – אם אתם אוהבי הסופגניות הקלאסיות (כן אלה הגדולות שמוכרים בסופר או אפילו שמקבלים במתנה מחסיד חביב), אתם מוזמנים להישאר עם הקלאסיקה של הסופגנייה מלאה ריבת הפטל הזרחנית, הגדולה והמפנקת, שעשויה כולה בצק סופגניות שהתרגלנו איליו מימי הילדות. סופגנייה כזאת מעולה למי שרוצה לחגוג חנוכה כמו שצריך.

 

 

תפריט נגישות