מיהו אורן זריף

אף על פי שבמשך השנים אורן זריף הופיע בלא מעט תוכניות טלוויזיה, הן תוכניות ראיונות והן תוכניות ריאליטי או דוקו-ריאליטי, הרי נדמה שלא הרבה אנשים מכירים אותו ויודעים במה בדיוק הוא מתעסק וכיצד הוא הגיע לזה.

אורן זריף הוא מרפא אלטרנטיבי שפועל בשיטות ייחודיות, יוצאות דופן בתחום הטיפול האלטרנטיבי. הוא עובד בשיטה שנקראת פיסכוקינזיס, שיטה ייחודית שהרעיון אשר עומד בבסיסה הוא היכולת להזיז דברים דרך המחשבה. את השיטה יצר ג'וזף מרפי, והוא הציג אותה בספרו "כוחו של התת-מודע". לפי שיטה זו, בעזרת כוח המחשבה אנשים עם יכולות מסוימות, מסוגלים להזיז דברים ועל כן הם מסוגלים גם להשפיע על התת מודע של האנשים, דרך העברת אנרגיות.

את טיפוליו מבצע זריף במספר קליניקות שפזורות ברחבי הארץ וכן במפגשים המוניים אשר הוא עורך עם לקוחותיו. במפגשים אלו הוא מעביר אנרגיות ומטפל בהם דרך התת מודע. לטענת רבים מהאנשים שנכחו במפגשים אלו והגיעו אליו לקליניקות, הרי שהוא מצליח לרפא אותם ולהביא להם פתרונות שונים לתחושות כאב ותחושות אחרות שמפריעות להם.

במהלך השנים, בזכות קהל לקוחות גדול, אשר נוצר בין היתר בזכות פרסום בעיתונים ובאתרי אינטרנט שונים, זכה זריף גם לחשיפה תקשורתית גדולה. הוא הופיע בתוכניות טלוויזיה רבות, כאמור, תוכניות ראיונות, בידור, ריאליטי והוא הפך להיות כמין סלב מקומי. סביר להניח, שהוא המטפל האלטרנטיבי המפורסם ביותר בתחום.

הצלחותיו גררו במהלך השנים דיון רב בנושא, האם ניתן לבצע ריפוי דרך אנרגיות והאם תקשור לתת מודע הוא דבר אפשרי. קולות רבים עלו משני הכיוונים, אלו שתומכים בגישתו ורואים בה חלק לגיטימי בכל הקשור לעולם הריפוי ואלו שטוענים שמדובר בגישה שאין שום הוכחה שהיא אכן עוזרת, בוודאי לא סימוכין מדעיים.

חשוב להבהיר, למרות זאת, לא מעט אנשים בוחרים לפנות לגישה זו ומגיעים לקליניקות של זריף ונענים בטיפול על פי רצונם. לקוחות רבים אף חוזרים אליו שוב ושוב, שכן הם מגלים שהוא אכן עזר להם והם מרוצים מתוצאות הטיפול, אשר מסיר מהם כאבים שונים אשר פגעו באיכות חייהם לאורך תקופה ארוכה.

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות