איך תקבלו אזרחות פורטוגלית?

מי מאיתנו לא מכיר בימינו אנשים שיש להם אזרחות זרה? הרי כולנו מוקפים באנשים שההורים שלהם עלו לארץ בשנים מאוחרות ומתוקף כך הם קיבלו אזרחות פולנית, רומנית או של כל מיני מדינות אירופאיות אחרות. אם המשפחה שלכם מגיעה במקום מאזור פורטוגל ואם גם אתם חושבים שאולי מגיע לכם לקבל אזרחות פורטוגלית, אז למה שלא תבררו זאת? אזרחות ממדינת פורטוגל זה מסוג אותם הדברים שבהחלט יכולים להקל על המשך החיים שלכם, מה שאומר שכדאי מאוד לעשות כמה בדיקות ובירורים בנושא הזה. זה לא משנה בני כמה אתם והאם יש לכם תוכניות ברורות לעבור לגור באירופה או לא, כי בכל מקרה טוב שתהיה לכם אפשרות זאת אם אתם אכן זכאים לכך.

בירורים אודות הזכאות בנושא של אזרחות פורטוגלית

אין ספק שהיום אתם יכולים לקרוא אונליין אודות לא מעט נושים כמו אזרחות פורטוגלית, אזרחות גרמנית ועוד, אך האם באמת כדאי שתעשו את כל הבירורים האלה לבד? בהחלט לא בטוח. אזרחות ממדינת פורטוגל זה מסוג אותם הדברים שלא מספיק לברר לבד ולכן עדיף לפנות אל המקצוענים בתחום. הם יוכלו להקשיב לסיפור שלכם ובעיקר – לעדכן אתכם בכל הפרטים והמסמכים שצריך כדי לקבל את האזרחות. שימו לב שלא פעם מדובר על מספר חודשים שצריך לחכות, כלומר זה לא משהו שקורה מעכשיו לעכשיו. לכן כדאי יהיה לפנות אל המומחים עוד היום כדי שניתן יהיה לפעול בכיוון של קבלת האזרחות.

כמה זה יכול לעלות לכם?

כל מי שכבר הוציא אזרחות פורטוגלית או אזרחות של כל מדינה אחרת יכול גם לספר לכם שלא תמיד זה זול. לכן ברור מדוע גם אתם מוטרדים מכך אך כדאי שתדעו: אם תבררו כמה פרטים מראש תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט כסף. כדי לקבל את האזרחות שלכם מפורטוגל כדאי לפנות אל עו״ד:

  • שמכיר את התחום
  • שכבר עזר לאנשים רבים לקבל את האזרחות
  • שלא גובה מחירים מופקעים

את כל המידע אודות המחירים של עוה״ד השונים תוכלו לברר תוך כמה דקות, אז למה שלא תתחילו להתעסק בכך כבר עכשיו?

כתיבת תגובה

תפריט נגישות