בוטוקס בסנטר

מה כבר לא נאמר אודות טיפולי הבוטוקס (בוטלינום טוקסין), חומר הפלא של עולם היופי והאסתטיקה, החל ממגוון הטיפולים הרחב בו נמצא יעיל לטיפול, עלותו השפויה ועד לבטיחות השימוש בו. הטיפול החל את דרכו כטיפול בתופעה של עין עצלה אך תוך זמן קצר, לאחר שהתבהרה חוסר התאמתו לטיפול בתופעה, עשה הסבה לעולם האסתטיקה, שם בנה לעצמו במהרה שם בתור מעלים הקמטים היעיל והבטוח בעולם. על אף שטיפולי העלמת הקמטים הם השימוש הנפוץ ביותר בחומר, נמצא גם יעיל במיוחד כטיפול בתופעה של הזעת יתר וכן אף בתופעות של כאבי ראש. הזרקת בוטוקס בסנטר היא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר לשם העלמת וטשטוש קמטים, ובאם אתם מעוניינים לעברו, חשוב להיות מודעים למספר נקודות הנוגעות לטיפול.

בוטוקס בסנטר – מה חשוב לדעת?

  • החומר הינו רעלן חזק בעל תכונות משתקות, וכזה שעלול לגרום לנזק משמעותי באם ניתן לגוף אלרגי. על כן לפני תחילת הטיפולים יש לערוך בדיקה על מנת לשלול חשש שאתם אלרגיים לחומר, או לאחד ממרכיביו השונים על מנת לוודא שניתן להתחיל בטיפול בבטחה.
  • לאחר ההזרקה הראשונית תיתכן נפיחות, גרד ואדמומיות סביב אזור ההזרקה. באם אינכם מגלים אלרגיה לחומר, תחושה זו לרב חולפות בתום מספר שעות עד ימים בודדים מיום ביצוע ההזרקה.
  • טיפולי מילוי סנטר מלווים באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, וכאלה שנשמרים לאורך זמן – 4 עד 5 חודשים. יש לבצע הזרקה חוזרת אחת למספר חודשים על מנת לשמור על תוצאות איכותיות ולאורך זמן.
  • הזרקת בוטוקס, בשימוש כל אחד מהטיפולים המצוינים לעיל, לא מתבצעת תחת הרדמה, ואורכת כעשר דקות בלבד. עם זאת, ובאם אתם חוששים מדקירת המחט, ניתן לבקש מן הרופא המבצע לעשות שימוש במשחת הרדמה (EMLA).
  • על אף שהטיפול נפוץ מאוד ומוצע בעשרות רבות של מרפאות ברחבי הארץ, חשוב לבצע השוואת מרפאות מקיפה ולבצע את הבחירה בדבר הרופא המבצע תוך כדי התחשבות במספר גורמים: ניסיון, ותק ויכולות מוכחות בשטח.
  • ניתנת המלצה כי הזרקת בוטוקס בסנטר תיעשה לא לפני גיל 30 כטיפול מונע. עם זאת, כן חשוב לבצע הזרקה מוקדמת ככל האפשר במקרי הופעת קמטים וקמטוטים על מנת להקטין ככל הניתן את פגיעתם ולנסות לצמצם את העמקתם.

חשוב להבין כי הבוטוקס הינו רעלן מסוכן ובעל תכונות שיתוק עוצמתיות. ישנה סכנה אמתית לפגיעה במטופל באם החומר לא מוזרק במינונים הנכונים, נעשה שימוש בחומר שאינו מאושר מטעם משרד הבריאות וכן באם נקודות ההזרקה אינן תואמות את מהות הטיפול. חשוב לבחור אך ורק ברופא עור או קוסמטיקאית מומחים לביצוע הטיפולים, על מנת להפחית ככל הניתן את הסיכון לפגיעה. אל תתפתו ללכת שבי אחר מבצעים שמציעים את ההזרקה במחירים זולים באופן מחשיד לעומת מרפאות אחרות, ובחרו אך ורק באחת מומלצת ובעלת שם.

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות