היכן מסתתרות להן דירות היוקרה של תל אביב?

אם אתם נמצאים בעיצומו של חיפוש אחר דירות יוקרה בתל אביב אז הגעתם למקום הנכון ביותר. תל אביב מציעה חיים אחרים משאר הערים במדינה ולא בכדי מכנים אותה בשם "מדינת תל אביב". היא הטבור החילוני, העובד, הלומד והיצרני של ישראל והיא מהווה את מרכז הבילוי, הפנאי והתרבות הגדול והשוקק ביותר במדינה הקטנה שלנו.
גם המתבוננים מבחוץ, התיירים והמבקרים מכירים את העיר ככזו והם מגיעים לתל אביב כדי לחוות ולהנות מהליברליות והחופש שהיא מציעה. או במילים פשוטות – קשה שלא להתאהב בעיר הזו.

יש כמה אזורים עיקריים שבהם כדאי לחפש דירות יוקרה בתל אביב, ביניהם אפשר למנות את הבאים: מתחם רוטשילד, נווה צדק, רמת אביב, פארק צמרת, תל ברוך צפון, בבלי, שכונת גימל החדשה, צהלה ועוד שכונות ביפו. לכל אזור ואזור שמנינו כאן יש את הקסם המיוחד שלו, את האווירה הייחודית שלו ואת היתרונות שלו.

כך שאם אתם מחפשים דירות יוקרתיות בתל אביב, אלו האזורים שמומלץ להתחיל לחפש בהם, ויפה שעה אחת קודם, כי בעוד אנחנו כותבים את הכתבה הזו מחירי הנדל"ן עולים ומטפסים.

אזורי יוקרה בתל אביב

שכונת נווה צדק – שכונת נווה צדק היא דוגמה ומופת לשינוי גאוני ומיתוג מחדש. נווה צדק הוקמה כבר בשנת 1887 והיא נחשבת לשכונה היהודית הראשונה שנבנתה מחוץ לחומותיה של יפו. השכונה שבראשיתה היוותה מקור משיכה לבעלי הכנסה נמוכה ונחשבה לשכונה ענייה עברה שינוי בשנים האחרונות, שינוי של 360 מעלות. איך זה קרה? תוכנית שימור היא היא שהביאה לשיפוץ רחב היקף של רחובות ובתי השכונה והיא זאת שהפכה את נווה צדק לאחד האזורים היוקרתיים ביותר בישראל. היום ניתן למצוא בשכונה שפע של מגדלי יוקרה, בתי קפה, גלריות, מסעדות, חנויות מעצבים ומותגים וברים והיא מבוקשת מאוד, הן על ידי ישראלים והן על ידי תושבי חוץ.

קווי טל – השכרת מנוף הרמה למעבר דירה

שכונת פארק צמרת – שכונה שאי אפשר לפספס. כל מי שנכנס לתל אביב פוגש בעיניו את שכונת פארק צמרת. היא נחשבת לאחת השכונות הכי יוקרתיות בישראל והיא מן היפות שבהן. מדהים לראות איך שגם אזור זה עבר תהפוכות מרחיקות לכת. השכונה החדשה הוקמה על הריסות גבעת עמל ב', לאחר מאבק משפטי ארוך ונכון להיום היא שכונה אורבנית יוקרתית שנמצאת בתנופת בנייה אדירה.  בשכונת פארק צמרת תמצאו את הבניינים המפורסמים הבאים: מגדלי מנהטן, מגדלי YOO, מגדל ONE, מגדל אביב בצמרת ועוד מספר מגדלים שנמצאים בשלבים שונים של בניה.

מתחם רוטשילד –  מתחם רחוב רוטשילד קורם עור וגידים ונע בין שימור מבנים היסטוריים לבין הקמת מגדלים מרקיעי שחקים שמציעים מגוון וילות יוקרה בתל אביב, לאלה שידם משגת, כמובן. רוטשילד עוברת תהליך של התחדשות עירונית ולצד המיקום האטרקטיבי שלה מהווה מקור משיכה לעשירי ישראל וכן לתושבי חוץ. הרחוב שגם כך טובל בבתי מסחר, עסקים, מסעדות, ברים ובתי קפה מציע חיי לוקסוס למי שרוכש בו דירות והעובדה שאונסק"ו הכיר בעיר הלבנה כאתר מורשת הופך את מתחם רוטשילד לאזור מגורים נחשק מאוד ומבוקש.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות