הדברת יונים – לא מה שנדמה לכם

כשהמילה 'הדברה' נאמרת, קשה שלא לדמיין מייד את התסריט הגרוע ביותר. כיום ידוע לכל שהדברת יונים ממש לא חייבת להיגמר בהריגת בעלי החיים, נהפוך הוא! חברות הדברה כיום דוגלות בשיטות עבודה ירוקות שאינן פוגעות ביונים. הדברת יונים משמעותה הרחקתן והברחתן למקום אחר כך שלא יפריעו לבני האדם המתגוררים בקרבת מקום.

בוחרים איש מקצוע שיבצע הדברת יונים הומאנית

על אף שהיונים נחשבות למפגע סביבתי של ממש, איננו מעוניינים לפגוע בהן. נרצה להרחיקן מאיתנו אך בלי לגרום להן נזק. על מנת לעשות זאת יש לפנות לאיש מקצוע המכיר מקרוב את תחום הדברת היונים ויידע כיצד לבצע את המשימה. אך נשאלת השאלה כיצד נוכל להיות בטוחים שאיש המקצוע שבחרנו יודע את העבודה?

  • המלצות – שיטוט קצר ברחבי הרשת יעלה בוודאי מספר אפשרויות מהן תוכלו לבחור את איש המקצוע שעשה עליכם את הרושם הטוב ביותר. השתדלו לצמצם אפשרויות כמה שאפשר על מנת לא ללכת לאיבוד, ובידקו את ההמלצות על איש המקצוע. אדם המתגאה בעבודתו ויודע שהוא מבצע אותה כראוי, ישתף את הרשת בהמלצות רבות.
  • שיחה ראשוניתהדברת יונים היא ממש לא תחום שכל אחד יכול לעסוק בו, בטח לא כשמדובר בהדברה ירוקה. לכן, מומלץ מאוד לפנות אל איש המקצוע ולשוחח עמו לפני סגירת העסקה. אל תתביישו לשאול אותו על ההסמכה שלו והיכן קיבל אותה. שימו לב שבעל מקצוע בכל תחום ישמח להראות לכם את תעודת המקצוע המוכיחה את אמינותו.

דיירות לזמן ארוך

כאשר להקת יונים מוצאת מקום העונה על הצרכים שלה, יקננו שם היונים לטווח ארוך מאוד וככל שתגדל הלהקה, יהיה קשה יותר להעביר אותן משם. הן בדרך כלל חוזרות למקום שבו טוב להן, ומשום כך יש לפנות למדביר מקצועי המתמחה בהדברת יונים בכל סיטואציה. בדרכים הומאניות שלא יפגעו בבעלי החיים, יעביר אותן למקום אחר בו הן לא יזיקו לאיש ולא יהיה מי שיזיק או יהיה מעוניין להזיק להן. אין ספק שביצוע הדברת יונים אם כך הוא קריטי לא רק עבור השקט הנפשי שלנו, אלא גם עבורן.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות