למה לבחור בהחלקה אורגנית

נמאס לך מהשיער המקורזל והיבש? חולמת על שיער גולש, רך ונעים למגע, נוח וקל לטיפול מידי בוקר? צודקת! החלקה אורגנית היא פתרון יפה, חזק ובטוח בשבילך. כמה סיבות, למה כדאי לך לבחור בהחלקה אורגנית.

השיער שלך הוא הכוח הנשי שלך, הוא תופס הרבה מאוד מתשומת הלב של הסובבים אותך, הטיפוח של השיער, המראה שלו והמגע בו מלווים אותך מידי יום. עולם עיצוב השיער מביא איתו התפתחויות משמעותיות בעשור האחרון ובעיקר הוא חושף אותנו לפתרונות איכותיים לבעיות השיער היבש, המקורזל או המטולטל. אם בעבר נשים מצאו את עצמן מתעסקות שעות רבות במשך השבוע בשיער ראשן רק כדי לשמור על אסתטיקה חיצונית מינימלית, הרי שהיום הן יכולות לקבל את המראה הרצוי בעיניהן ובעיני הסביבה בקלות וללא מאמץ, באמצעות טיפול מקצועי בשיער הכולל החלקתו והחזרת הברק העשיר לשיער, באופן כמעט קבוע ובתדירות טיפול נמוכה ביותר.

 

החלקה אורגנית שומרת על השיער ועלייך!

בשנים האחרונות, נכנסה לישראל שיטת החלקה חדשה המכונה החלקה אורגנית. הכוח של החלקה אורגנית לעומת החלקת שיער אחרת הינה ברמת הבטיחות שהחלקה זאת מתבצעת. בעוד שסוגי החלקות שיער מומלצות נמצאו כמזיקות לבריאות עד כדי שחלקן נמצאו מסרטנות, הרי שהחלקה זו מאופיינת בצורת עבודה בטוחה יותר ואף עמידה ויעילה יותר לשיער.

 

מהי החלקה אורגנית?

אחד החומרים הידועים בהשפעתם השלילית על בריאות הלקוחות הוא חומר הפורמלין, החלקת שיער ללא פורמלין הינה החלקת שיער מתקדמת יותר. בעת החלקה עם פורמלין הספר עובד עם פן ומחליקים יחד עם החומר כך שאדי החומר של ההחלקה מתפזרים באוויר, חומר זה וחומרים זולים אחרים של החלקה צורבים בעיניים ואף בזמן הנשימה בגרון הלקוחות ומעצב הספר בעצמו. מחקרים אף מצאו אותם מסרטנים. בשיטות החלקה אורגניות הספר לא עובד עם מחליקים והחומר יחד, אלא החומר נשטף לגמרי ורק לאחר מכן מתחילה עבודת ההחלקה, כך שהלקוחות והמעצב עצמו לא סובלים מנשימה וחשיפה לחומרים פעילים ורעילים.

 

החיסרון של החלקה אורגנית

ניתן למצוא עבור החלקה אורגנית מחיר הוגן, אומנם החיסרון המרכזי שלה הוא העלות הגבוהה ביחס לשאר השיטות כמו החלקה יפנית. וכן לא כל מעצב יודע לבצע החלקה אורגנית. חשוב לבחור רק מעצב המומחה בהחלקה מסוג זה.

 

רוצה להיות בטוחה שהשיער שלך נמצא בידיים טובות? פני אל המומחים להחלקות שיער – החלקה אורגנית, החלקת קראטין, החלקה יפנית והחלקת משי 

ואנו נשמח לתאם לך תור לפגישת ייעוץ והסבר. ניתן לבקר האתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://straight-hair.co.il/

077-9978822

כתיבת תגובה

תפריט נגישות