הסעות עובדים

נראה שטבעי להגיע למקום העבודה עצמאית, אבל רבים מהעובדים הסעות עובדים

הלב של כל עסק הוא העובדים שלו ולכן כדאי לשקול להקל עליהם בהסעות משום שזה פותר להם בעיות של זמן המתנה לאוטובוסים ובפקקים, או דמי נסיעה גבוהים ויקרים. לעתים גם קיימת בעיה של חוסר נגישות של מקומות עבודה שנמצאים במקום מרוחק מנתיבי תחבורה ציבורית. בניגוד לנהוג לחשוב, תחבורה ציבורית אינה מגיעה לכל מקום, או לפחות לא בתדירות הראויה. כך אפשר להסיע עובדים מבלי לחשוש לכך שיאחרו להגיע לעבודה או שייאלצו להמתין זמן רב להסעה הביתה. זהו המינימום שבעל עסק יכול לעשות למען עובדיו, וההוצאה מוכרת כמובן. הסעות עובדים נראות כמו פתרון מעולה למי שאינו רוצה לסמוך על המקרה ולהבטיח שעובדיו יגיעו בזמן לעבודה.

תחבורה ירוקה

פתרון ההסעה של העובדים למקום העבודה גם נחשב לידידותי לסביבה. הוא נחשב לתחבורה ירוקה משום שבדרך זו נחסכות אלפי נסיעות בשנה של כלי רכב שנעים בדרכים. כמה שפחות פליטות גז או צריכת אנרגיה מעולות לסביבה ולאיכות האוויר. כך שאם רוצים לנסוע לעבודה, עדיף תמיד להגיע בהסעות עובדים מסודרות שמקבצות כמה שיותר אנשים יחד. חברת הסעות עובדים גם מאפשרת פרנסה לנהגים ולאנשים נוספים ומסירה מעל העובדים את הדאגה לנסיעה עצמה, לפקקים, לעומס ולשאר הדאגות. בזמן העבודה אנשים מתיידדים והופכים מגובשים יותר במהלך הנסיעה. הסעות כאלה הופכות להיות חוויה ולא רק מטלה בדרך לעבודה.

חיסכון בהוצאות לעסק

הסעות מסודרות חוסכות למעביד את הוצאות שכירת רכב ותשלום הוצאות רכב לעובדים הרבים, מלבד מי שנחשב לדרג ניהולי. בנוסף לכך ההסעות של העובדים מבטיחות שלא יהיה שום איחור או עיכוב לא צפוי בדרך כלל. אם מקום העבודה דורש ריכוז וקשב גבוהים במיוחד העובדים יכולים להסיר מעצמם את כל הסחות הדעת שגורמת נהיגה בדרכים, במיוחד אם מקום העבודה מרוחק. בדרך זו הם מגיעים מרוכזים לעבודה. מלבד הרעננות של העובדים תיחסך להם ההוצאה של רכישת רכב פרטי במידת הצורך. הסעות עובדים מאורגנות הן הפתרון החברתי והחסכוני ביותר לכל מקום עבודה שרוצה לחסוך עלויות ולפתור את בעיית ההסעה למקום העבודה בצורה אקולוגית.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות