האם ניתוח הרמת חזה מסוכן לכן?

נשים רבות רגילות להביט במראה ולא באמת לאהוב את מה שהן רואות. לא נעים להן לראות את החזה הגדול מידי, הקטן מידי או את החזה הנופל. לכן ברור מדוע גם אתן, כמו לא מעט נשים אחרות, חושבות לעשות משהו בנידון. אחד מהטיפולים הנפוצים ביותר של השנים האחרונות זה טיפול של הרמת חזה והאמת היא, שההרמה של החזה יכולה לשנות את החיים בצורה משמעותית ביותר לנשים רבות. לכן, אם גם אצלכן החזה נופל, בין אם זה קשור להיריון ולידה ובין אם לא, כדאי שתעשו משהו בנידון, ובמיוחד בימינו, כאשר הפתרון כבר מחכה לכן כאן.

איפה מומלץ לעשות ניתוחי הרמת חזה?

בין אם אתן חושבות על הרמה של החזה, הקטנה שלו או כל טיפול אחר, כדאי יהיה לבדוק איך אתן עושות זאת ובעיקר איפה. ראשית, חשוב להבין שגם הרמת חזה, כמו כל פעולה כירורגית אחרת, עלולה להיות מסוכנת כי מדובר על ניתוח לכל דבר. שנית, לא כל המנתחים שעובדים היום בישראל באמת יגיעו לתוצאות הכי טובות שיש ולכן כדאי שתבדקו לאיפה אתן פונות. המנתח צריך להיות:

  • רופא כמה שיותר מנוסה
  • איש מקצוע שכולן ממליצות עליו
  • אדם אדיב וזמין

מומלץ להיפגש עם המנתח ולנסות להתרשם לא רק ממנו אלא גם מהקליניקה שהוא מנהל. בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחות יותר שאתן בוחרות את הטוב ביותר וכך תוכלו להחליט איפה לעבור את הניתוח החשוב.

כמה תשלמו על ניתוח מסוג כזה?

ניתוחים כמו הרמה של החזה הם ניתוחים פלסטיים לכל דבר. לכן ברור שהם גם יעלו לא מעט כסף וזה מה שמעורר את השאלה: איך מתמודדים עם העניין והאם צריך לשבור את כל קופות החיסכון כדי לעמוד בכך? התשובה היא כמובן לא. יש היום לא מעט מנתחים שמציעים שירות כמו ניתוחי הרמת חזה וזה אומר שקיימת ביניהם גם תחרות. משמעות הדברים היא שתוכלו להשוות מחירים, לראות כמה זה יוצא לכן אצל כל איש מקצוע ובצורה כזאת תוכלו לבחור את הרופא הטוב ביותר שלא יגבה מכן מחיר מופקע.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות