סוגי השתלות שיניים – המדריך המלא

מאז שאתם זוכרים את עצמכם חסרות לכם שיניים בפה? אתם לא זוכרים מתי באמת חייכתם מכל הלב, והכול תמיד בגלל החשש שמישהו ייראה אתכם? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. למעשה הרבה מאוד אנשים בעולם מרגישים כמוכם ולכן זה לא מפתיע שעם השנים הושקעו מאמצים רבים בכל מה שקשור להשתלות של שיניים. עובדה היא שהיום, כאשר מדברים על השתלות שיניים, למעשה מדברים על מבחר רב ביותר אל אפשרויות וטיפולים שעומדים לרשותכם. למעשה, בימינו אנחנו רואים שיש השתלות שיניים כמו:

  • השתלה של שתלים דנטליים 
  • השתלה של שתלי זיגומה
  • הרמת סינוס 
  • בניית עצם 

יש מקרים שבהם אפשר לעשות השתלות של שיניים אפילו ביום אחד בלבד אך יש גם מקרים שבהם כן מדובר על טיפול שהינו תהליך ארוך הכולל מספר שלבים שונים. 

אצל מי תרצו לעבור טיפולי השתלות שיניים?

כמובן שבין אם אתם כבר יודעים איזה טיפול של השתלת שיניים אתם צריכים לעבור ובין אם אתם עדיין מתלבטים, יש טעם לבדוק גם באיזה רופא אתם בוחרים. אם תעשו חיפוש אתם תראו שבכל עיר בישראל יש הרבה מאוד קליקות של רופאי שיניים שונים, אך בפועל רק על חלק מהם תרגישו שאתם יכולים לסמוך. לכן, בין אם מדובר על טיפולי השתלות שיניים ובין אם אלה טיפולים אחרים, יש טעם לבדוק שאתם פונים אל אנשי מקצוע טובים ולברר כל פיסת מידע שאפשר אודות הרופאים שלכם. 

האם הטיפולים יקרים? 

האמת היא שעד היום לא עשיתם טיפולי השתלת שיניים כי הייתם בטוחים שזה יקר? אם כך, בוודאי תשמחו לגלות שיש היום תחרות בענף הזה. משמעות הדברים היא שלא פעם הרופאים מורידים מעט את המחירים, והכול כדי למשוך אליהם את כל המטופלים. בנוסף, יש גם אפשרות לקבל היום לא פעם החזרים מקופות החולים, כך שהעלות היא כבר לא תירוץ לדחיית הטיפול. הגיע הזמן שגם אתם תיהנו מפה מלא בשיניים יפות ולכן אנחנו ממליצים לכם לבחור עוד היום את הרופא הנכון ביותר עבורכם ולעבור אצלו טיפול. 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות