טיימר לדוד – הפתרון האולטימטיבי


הפעלת טיימר לדוד מתבצעת תוך שימוש באפליקציה ייעודית המופעלת באמצעות הטלפון הסלולרי ויוצרת מהפך של נוחות וחיסכון בחיי היום יום שלנו.

האפליקציה מאפשרת ללקוחות לשלוט על מועד ההפעלה והכיבוי של הדוד, אפשר לבצע זאת מכל מקום בעולם או לחילופין להפעיל טיימר לזמנים קבועים או ספציפיים יומיים להדלקה וכיבוי כל אחד על פי לוח הזמנים האישי שלו.

טיימר לדוד

השימוש החכם בטיימר לדוד מתאפשר בזכות פיצ'רים המתפעלים את האפליקציה ואחראים על הפעולות השונות שהיא מסוגלת לבצע.

אפשר לסנכרן מראש את המערכת שתפעיל את דוד החשמל באמצעות טיימר לדוד בשעות קבועות בבוקר ובערב, לדוגמה בין 7.00-6.00 בבוקר 19.00-18.00 בערב. אפשר ביום מסוים לבקש שההדלקה תיעשה בשעות מוקדמות יותר אם לדוגמה אתם יוצאים לאירוע

מערך הבקרה של האפליקציה מסוגל להתריע בעת ההפעלה הידנית או האוטומטית על מערכת סיכונים כמו לדוגמה כפל הדלקות לאור העובדה שכבר הופעל הדוד ולכן אין צורך בהפעלה נוספת. מניעת ההפעלה נוספת של הדוד יוצרת חיסכון בניצול האנרגיה בבית. כמו כן, אפשר לעקוב באמצעות האפליקציה המתוחכמת אחר הוצאות החשמל, חישוב העלויות וראיית זרם החשמל העובר בדוד בכל רגע.

טיימר חכם לדוד

במסגרת היכולות של טיימר לדוד, הוא מפסיק את פעולתו ברגע שאין אינטרנט בבית כדי לא ליצור שינוי או שיבוש בשימוש, בנוסף לכך הוא יוצר רשימות היסטוריות של הרגלי הצריכה של בני הבית בכל הנוגע להפעלת הדוד ועל פיהן אפשר לתכנת את השעות הנוחות לכולם למקלחות.

נוחות השימוש באפליקציה

לקוחות המעוניינים להתקין את האפליקציה הידידותית יבצעו זאת בקלות ובנוחות רבה, התקנה פשוטה ומהירה וייהנו מיכולות של מערכת חדשנית שתקל עליהם מאד ביום יום.

היתרונות של טיימר לדוד

אנשים רבים מעוניינים לקום בבוקר ומיד להתקלח ולא להמתין עד שיצטברו מים חמים, הם גם אוהבים להגיע מהעבודה ולהיכנס ישר למקלחת, טיימר לדוד מסדר עבורם פתרון נפלא ובשעות הרצויות ימתינו להם מים חמים. גם כשרוצים לשנות את לוח הזמנים, אפשר כשנמצאים בדרך הביתה להפעיל אותה ועד שתגיעו הביתה המים כבר יספיקו להתחמם לשביעות רצונכם.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות