מגנטים לאירועים – למה כדאי ומומלץ לבחור מגנטים

אין תענוג גדול יותר מתכנון אירוע משמח למשפחה וחברים אך יחד עם זאת – גם אין טירחה גדולה יותר. תכנון אירוע כולל שילוב של מרכיבים רבים שביחד יוצרים את הפקת האירוע. עד הרגע המיוחד בו אנו זוכים לשמוח ולרקוד, יש עוד המון שלבים של תכנון בדרך. חשוב מאוד לזכור, בין כל הבלגן של התכנונים המסיביים לצד הפרטים הקטנים, חייבים לדאוג גם לתיעוד האירוע, השמחה שלכם היא זיכרון שיישאר לשנים ארוכות, או לפחות עד השמחה הבאה.

למה כדאי ומומלץ לבחור מגנטים לאירועים לשמחה הבאה שלכם?

  • מזכרת מהאירוע המרגש: מגנטים לאירועים הם מזכרת קבועה מהאירוע שלגם, מזכרת שהאורח יכול לתלות על המקרר או במשרד ולהיזכר בכיף שהיה. כיום האורחים מצפים אפילו למזכרת הזו ויש אירועים בהם יש יותר מצלם מגנטים אחד – אחד מסתובב בין האורחים והשני מצלם את הרחבה ואת בעלי האירוע.
  • תוספת אטרקציה בלי יותר מדי מחשבה: אטרקציות בחתונה/בר מצווה וכו' עולות המון, שימוש בצלם מגנטים לאירועים בדרך כלל יושג במחיר הוגן בו מקבלים מכלול שירותים של צילום, הדפסה במקום ותצוגת המגנטים. ההנאה היא כפולה, האורחים נהנים מהחוויה של הצילום והפוזה ובמקביל נהנים מהמזכרת המגיעה לאחר מכן, תמונה במיטב מחלצותיהם, עם משפחה וחברים, לכבוד אירוע מיוחד.
  • שדרוג החוויה: בחירה בצלם מגנטים לאירועים מוסיפה לאירוע ונותנת עוד נופך להפקה. מומלץ להעניק לצלם עצות מראש של ההעדפות שלכם בצילום, כולל האורחים שהייתם רוצים להעניק להם תשומת לב מיוחדת: משפחה קרובה, סבא, סבתא וכו'. תכנון האירוע מראש כולל גם הדרכה של הצלם ושילוב של צלם המגנטים בצוות הצלמים כחלק בלתי נפרד מהאירוע.

שאתם בוחרים צלם מגנטים לאירועים, שימו לב למספר כללים שיעזרו לכם לסיים את האירוע בהצלחה:

  • תכננו מראש כמה תמונות אתם רוצים לקבל, כמה מגנטים אתם מצפים מהצלם להדפיס במקום וכו'. אתם לא רוצים להגיע למצב בו אורחים מתלוננים שלא צילמו אותם או שהצלם סיים את העבודה לפני שרחבת הריקודים נפתחה. אם יש לכם הגבלה על מספר התמונות, וודאו עם הצלם שהוא מחלק את התמונות לאורך האירוע כל שכל נקודה באירוע מתועד וכולם יהיו מרוצים.
  • קבעו מחיר מראש וחתמו על הסכם, שלא תהיה בעיה ביום האירוע. למרות שאתם חייבים להעניק אמון לכולם כחלק מהאירוע, קבעו שעת הגעה מראש, שעת עזיבה, מינימום מגנטים וכו' – עדיף להיות זהירים מאשר להצטער.
  • בחרו חברה אמינה ומקצועית – עדיף עם המלצות וניסיון. בדקו את האתר האינטרנט של החברה, בדקו ביקורות של הצלם והכי כדאי – לקבל המלצה אישית כמובן. שאתם פוגשים את הצלם, בקשו לראות תמונות של מגנטים קודמים, הקדישו זמן לשים לב לאיכות, סגנון, גרפיקה וגישה של הצלם. בחרו צלם מגנטים לאירועים שהוא מקצוען לכל דבר ולא תצטערו.

הטיפים ע"י מומחי ווגאס מגנט – מגנטים לאירועים ועוד אטרקציות לאירועים שלא שוכחים.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות