מסנן מים – חובה בכל בית!

כבר שנים רבות, שכמעט בכל בית בישראל יש בר מים מסוגים שונים ומחברות שונות. אך חשוב שתדעו, שבר המים איננו מספיק לאספקת מי שתייה נקיים אם לא מחליפים לו מסנן מים בזמן!

מהו מסנן מים?

מדובר על מסנן, או בלועזית – פילטר, אשר מותקן בבר המים הביתי או המשרדי ומסנן את המים העוברים דרכו. מסנן זה מסנן את האבנית המצטברת במים בדרך קבע. את המסנן יש להחליף אחת לחצי שנה על מנת למנוע הצטברות של לכלוך ואבנית במסנן ישן ועל ידי כך, העכרת מי השתייה המגיעים אליכם ואל בני ביתכם.

חשיבות ההחלפה

כאמור, את החלפת הפילטר יש לבצע אחת לחצי שנה וחשוב להקפיד על כך! כאשר אדם רוכש בר מים, מטרתו העיקרית היא לספק מי שתייה נקיים ומסוננים לבני הבית באופן קבוע. מסנן, שלא הוחלף בזמן יגרום ליותר נזק מאשר תועלת בשל הצטברות הלכלוך במסנן עצמו וחדירתו אל תוך מי השתייה.

מקוריות

כאשר רוכשים מסנן חדש לבר המים חשוב לוודא, שהמסנן הינו מקורי למניעת תקלות ונזקים הן למסנן, הן לבר המים והן למי השתייה עצמם, הצרכים באופן קבוע על ידי בני הבית. לכן, חשוב לבצע את הזמנת המסנן ממקום אמין, אשר יספק לכם מסנן מקורי ומתאים בשביל בר המים שלכם.

התאמת המסנן

בעת רכישת בר מים, הוא כבר מגיע עם מסנן ראשון. לאחר חצי שנה יש להחליפו בחדש וחשוב לעשות את ההחלפה במסנן מתאים. במידה ורכשתם מסנו מים, שאיננו מתאים לבר המים שלכם, באפשרותכם לרכוש מתאם, אשר יבצע את ההתאמה בין המסנן שרכתם לבין בר המים שברשותכם.

ולא רק בבית!

ברי מים ניתן למצוא במגוון רחב של מקומות: משרדים, בתי עסק שונים ועוד. בעיקר במקומות אלו, אשר בהם אנשים רבים שותים מן המים שבבר המים חשוב להקפיד על החלפת מסנן מים בכל חצי שנה על מנת לשמור על בריאות כל המשתמשים בבר המים המשרדי או העסקי. בין אם מדובר על עובדים ובין אם מדובר על לקוחות.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות