כל מה שלא סיפרו לכם על נוד 32 אנטיווירוס

כל מה שלא סיפרו לכם על אנטיווירוס

כיום כולנו צרכני מדיה במידה כזו או אחרת. בין שאתם חייבים לשמוע חדשות לפחות פעמיים ביום, בין אם אתם קוראים עיתון, בין שאתם חובבי מוזיקה או צריכים לשלוח הודעה מיידית לחבריכם, השימוש באינטרנט הוא כבר ממזמן בסיס הכרחי לתקשורת היומיומית של כולנו.

זמינות המידע והנגישות המהירה והקלה אליו הן תופעות המלוות בלא מעט השלכות לא נעימות. האם המחשב שלכם הופך איטי ברמה בלתי נסבלת? האם גם אתם בוגרי סוס טרויאני? האם הלוחמה הווירטואלית ברשת גייסה גם אתכם? לא, לא מדובר בעוד קורס לימודים או שירות צבאי. הווירוסים המודרניים עוברים אמנם דרך ידיים פיזיות אולם לא פחות מסוכנים הם הווירוסים הווירטואליים, אלה הגורמים למחשב שלנו לקרוס ולתוכנות המחשב לתפקד באופן לקוי.

עצות אחיתופל להימנעות מווירוסים – כל האמת

אם גם אתם מרגישים שאתם הולכים באפילה ולא יודעים מה נכון ומה לא, אם גם אתם מקבלים עצות מכל כיוון ולא יודעים למי להאמין, המדריך הבא הוא עבורכם. רכזנו עבורכם רשימה של עצות נכונות ולא נכונות:

  • • אל תוריד מוזיקה!
    לא נכון. אם וירוסים היו עוברים רק דרך הורדת קבצים למחשב, ניתן אולי היה לומר כי הימנעות מהורדת סרטים ומוזיקה תגן על המחשב שלנו, אולם למרבה הצער וירוסים עוברים דרך הפייסבוק והמייל, כרטיסי זכרון וקבצי MP3, דיסקים ועוד.
  • • יש מלא תוכנות אנטי וירוס!
    נכון – יש מלא תוכנות אנטי וירוס, אבל לא כולן איכותיות ועדכניות. אחד המאפיינים העיקריים של העידן האינטרנטי הוא בהתחדשות המתמדת המתרחשת בכל רגע נתון. גם הווירוסים ואופן ההתקפה של כל אחד משתנה ומתעדכן בקצב מטאורי. תוכנת אנטי וירוס שיצאה לשוק לפני שנה נחשבת במושגים רלוונטיים – ענתיקה. לכן חשוב לבחור בחכמה את האנטי וירוס שלכם.
  • • תוכנת אנטיווירוס טובה היא חינמית
    זוהי למעשה אחת הטעויות הנפוצות הרווחות בקרב אוכלוסיות מסוימות. בדיוק כפי ששירותי אבטחה פיזיים עולים לא מעט ובדיוק כפי שתיקון המחשב שלכם עלול להגיע לכמה אלפי שקלים – תוכנת אנטיווירוס טובה צריכה לעלות סכום כלשהוא על מנת להתעדכן מול הווירוסים המתחלפים ללא הרף.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות