מה כדאי לדעת על סירוס כלבים?

עד היום כל הכלבים שהיו לכם בבית היו למעשה נקבות? תמיד עשיתם להן עיקור אך הפעם יש לכם כלב זכר? אם כך, חשוב שתדעו: אפשר וכדאי לעשות סירוס לכלב. אתם תראו שהכלב יהיה בצורה כזאת הרבה יותר רגוע וזה גם יסיר מכם אחריות במצבים לא נעימים מסוימים. עם זאת, כאשר מדברים על סירוס כלבים, ממש כפי שקורה לגבי עיקור של כלבה, יש כמה דברים שצריך לדעת. מדובר כאן אומנם על התערבות כירורגית פשוטה יחסית, אך עדיין יש צורך לפנות אל איש מקצוע מומחה. לכן כדאי שתתחילו לחפש עוד היום את הווטרינר המתאים לכם, כי אין ספק שלכלב שלכם מגיע לקבל את הטיפול הטוב ביותר שיש.

איך לבחור וטרינרי שאצלו ניתן יהיה לעשות סירוס כלבים?

מחפשים מקום טוב לסירוס של הכלב? חוששים מהתהלך עצמו וגם מהשאלה איך זה ישפיע על הכלב שלכם? כל החששות הללו במקום. זו למעשה בדיוק הסיבה שבגללה כדאי לבדוק בשבע עיניים באיזו מרפאה וטרינרית יעשו לכלב שלכם סירוס. יש לברר, למשל: מה הניסיון של הווטרינר והאם מדובר על מרפאה שעושים בה סירוס כלבים על בסיס קבוע? האם מדובר על מרפאה שיש בה גם ציוד לשעת חירום, אם חלילה משהו יקר? בנוסף לכל אלה, כמובן שאם אתם חושבים על סירוס כלבים במראה מסוימת, כדאי יהיה לבדוק גם מה אחרים חושבים על אותה מרפאה.

האם יש הכנות מיוחדות לקראת התהליך?

ממש כפי שקורה לגבי כל ניתוח אחר שהכלב יכול לעבור, גם כאשר מדברים על סירוס כלבים צריך לעשות תחילה בדיקות דם. הסיבה לכך ברורה, שכן לפני הסירוס של הכלב צריך לראות שמצבו הבריאותי מאפשר זאת. רק בצורה כזאת ניתן יהיה להבטיח שהוא יוכל להתמודד עם ההרדמה של הניתוח בלי שום בעיה. זו למעשה סיבה נהדרת שבגללה, כאשר אתם מחפשים מקום לעשות בו תהליך כזה לכלב, כדאי יהיה לבדוק איזה עוד טיפולים נעשים במקום. האם, למשל, מדובר על מרפאה וטרינרית שהיא גם מעבדה שבה מנתחים תוצאות של בדיקות דם? נסו לברר הכול מראש כי כך התהליך יעבור בצורה פשוטה יותר – עבור הכלב ועבורכם.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות