צילומי הריון: עשי זאת בעצמך!

צילומי הריון

במשך תשעה חודשים קורה בגוף שלך דבר נפלא ומיוחד, ולמרות כל הקשיים והימים הפחות פשוטים, את בסך הכול מתרגשת מכל העניין. בהנחה שאת לא הולכת לעשות עשרה ילדים, זה יקרה לך אולי רק עוד פעם או פעמיים, ולכן זו חוויה שכדאי לתעד. את לא חייבת לקחת צלם מקצועי, למרות שזה יכול להיות נחמד, אלא יכולה גם לעשות צילומי הריון בעצמך אם תדעי איך לצלם נכון, איך לעמוד מול המצלמה עם הבטן הגדולה ואפילו באיזה שעה כדאי להצטלם. קבלו כמה טיפים מעולים איך תוכל לצלם את עצמך:

קודם כל, מתי כדאי להצטלם?
למרות העייפות וכאבי הגב, הזמן הכי טוב להצטלם הוא לקראת סוף ההיריון בשבוע 30-34, כשהבטן כבר מרשימה בגודלה. ככל שהבטן עגולה וגדולה מספיק, המצלמה אוהבת אותה יותר.

עם איזה מצלמה כדאי לצלם?
עדיף לצלם במצלמה דיגיטלית איכותית למרות שגם מצלמות בטלפונים סלולריים יכולות לתת איכות. במידה ומצלמים בטלפון הסלולרי חשוב שהצילום יהיה בתאורה בהירה וחזקה כדי שהתמונות ייצאו באיכות שתהיה טובה גם להדפסה, במידה ותרצי להדפיס בשלב מאוחר יותר את התמונות.

באיזה תאורה להצטלם?
צילום עצמי לרוב לא מתבצע בסטודיו אלא בסביבה הרגילה, לכן הפתרון הטוב ביותר הוא להצטלם בתאורה טבעית שנחשבת לרכה ומחמיאה מאוד. חשוב לשים לב באיזו שעה מצלמים ולמיקום מול השמש. אורך ונעים מתקבל עד שעתיים לאחר הזריחה או כשעתיים לפני השקיעה. בכל מקרה, לא מומלץ להצטלם כשיש עלייך שמש ישירה. שמש חזקה מדיי תגרום לך למצמץ וזה ייראה רע בתמונות.
אם את מעדיפה להצטלם בבית חשבי באיזה מקומות לעשות זאת – ובחרי בשעות בהן נכנס הכי הרבה אור הביתה.

ותכלס, איך מצטלמים?
יש חשיבות רבה לזוויות בהן האור נופל עלייך. כדי שיתקבל מראה אחיד לעור הפנים חשוב לצלם בזווית אור פרונטאלית כך שהשמש מקדימה. יש גם אפשרות לצלם עם אור אחורי כדי לקבל רק את קווי המתאר של הגוף. מראה כזה מתקבל כשמצטלמים בעמידה ליד החלון.
אם בחרת להצטלם בחוץ, לפני השקיעה, עמדי עם הגב לשמש בתוך אלומת אור. זה ייצר סביבך הילה יפה כזאת, כאילו השמש תופסת את השיער.
ואם את רוצה לקבל מראה דרמטי, תצטלמי כשהאור בא מהצד שלך.

מה ללבוש?
קודם כל, תהיי את. תלבשי מה שאת הכי אוהבת ללבוש אבל קחי בחשבון פריטי לבוש שהם תמיד אופנתיים, קלאסיים מה שנקרא. כדאי ללבוש בגדים עם תחרה, קרושה, פסים, נקודות, צבעים בהירים – אלה דברים שבאים טוב בפריים. אבל קודם כל, תלבשי מה שנוח לך.

איזה רקע?
כדאי שהרקע יהיה נקי מחפצים שאינם קשורים, כמו נגיד נעליים, תיקים, שקיות. להבדיל אלפי הבדלות, פרחים או כוס קפה יכולים להשרות אווירה מעניינת לתמונה.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות