למה קרב מגע חשוב לכל אחד ואחת מאתנו?

אתם מוצאים את עצמכם הולכים ברחוב ולפעמים קצת חוששים? יצא לכם לשמוע לאחרונה על לא מעט תקיפות שהתבצעו באזור שבו אתם גרים? אם כך, ברור שתרצו למצוא את הדרך הכי טובה שיש להגן על עצמכם. להחליט שאתם לא יוצאים מהבית זה לא עסק ולכן, אם אתם יכולים לבחור באופציה של לימודי קרב מגע, זה יכול להוות פתרון טוב. אומנם אף אחד לא מאחל לעצמו להימצא בסיטואציה שבה הוא יצטרך להשתמש בכל הכלים שהוא ילמד בקרב מגע, אך מצד שני, אותם כלים בדיוק יכולים להציל את חייכם. לכן ברור מדוע לא רק שכדאי ללמוד דבר או שניים בקרב מגע, אלא גם רצוי לעשות זאת כמה שיותר מהר. 

קרב מגע עם מדריך מנוסה 

בעידן שבו אנחנו חיים אפשר ללמוד הרבה מאוד נושאים לבד באמצעות סרטונים באינטרנט והדרכות שונות. יחד עם זאת, כאשר מדברים על עניין פיזי כמו קרב מגע, זה לא בדיוק מה שמומלץ לעשות, שכן בסופו של דבר, בקרב מגע צריך שגם יהיה מי שיוכל לתקן אתכם ולייעץ לכם איך לעשות תנועות מסוימות בדרך שתהיה יותר אפקטיבית. לכן, אם אתם כבר משקיעים מהזמן שלכם ולומדים דבר או שניים על התחום הזה, מה פתאום שתעשו זאת לבד? זה לא משנה אם תבחרו לעשות שיעורים פרטיים של קרב מגע או שתרצו לעשות קורס עם עוד משתתפים, כי מה שכן משמעותי זה ללמוד עם מדריך מקצועי וכמה שיותר מנוסה. 

קורסים במחירים נוחים 

יצא לכם לשמוע על אנשים שעשו קורס בתחום הזה ושילמו עליו מחיר יותר מידי גבוה לטעמכם?  אם כך, ברור מדוע תרצו לעשות כל מה שאתם יכולים כדי להימנע מהוצאה מוגזמת. זה ברור שאם אתם מזמינים קורסים פרטיים שמיועדים לעובדים שלכם תשלמו עליהם יותר מאשר אם אתם באופן אישי תצטרפו לקורס שמתקיים במקום כלשהו. מצד שני, חשוב גם לשים לב לרמה של הקורס ולמקצועיות של מי שיעביר אותו, כי לא תמיד המחיר הנמוך ביותר הוא המחיר הכי משתלם שיש מבחינת המקצועיות והרמה. 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות