רובוט לבריכה

רובוט לבריכה – שמירה מקסימלית על איכות המים

דבר ידוע הוא כי מים מהווים בין הגורמים היותר תרפויטיים שישנם. מים נקיים וחמימים מעניקים תחושות רוגע ושלווה, חמימות ונעם שאינן מושגות באמצעים אחרים. למים יכולת לשאת את משקל הגוף ולפיכך להעניק לו רגיעה כללית. גוף כואב או שרירים תפוסים, מאמץ יתר וצורך במנוחה כוללת – כל אלו מתאפשרים תודות לשהייה ממושכת במים חמימים.

רובוט לבריכה מבית אקוופולקו

בריכה פרטית – חלום בר השגה

בריכה פרטית מאחורי הבית הינה בין החלומות הפופולאריים והאהובים ביותר ותודות לקדמה ולמגוון היצרנים בתחום, כיום בריכה פרטית כבר אינה בגדר חלום בלתי מושג. מגוון עצום של בריכות פרטיות מסוגים שונים הופכים כל בית עם חצר לגן עדן קטן של ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. מי שכבר זכה לתענוג של חצר עם בריכה פרטית, יודע כי על מנת לשמור על צחות הבריכה ועל ניקיונה חשוב להשתמש במכשירי הניקוי השונים וכן בתכשירים ייעודיים לחיטוי המים, שכידוע נוטים לצבור אי אילו חיידקים.

תחזוקה נכונה של בריכה פרטית

על מנת לשמור על ניקיון הבריכה לטווח זמן ארוך ובאופן יסודי מפני בקטריות, חיידקים ווירוסים שונים – רצוי להשתמש במכשירים המאפשרים תכניות ייעודיות לניקיון אותן ניתן להתאים לאופן השימוש ולצרכי הלקוח. שחיינים הנוהגים להשתמש בבריכה מדי בוקר – מן הסתם לא יעמדו ויצחצחו את הבריכה לאחר כל שחייה. לשם כך הומצא רובוט לבריכה, המציע שירותים ייחודיים ומקיפים של ניקוי, חיטוי ורענון מי הבריכה בתדירויות משתנות ובתכניות מותאמות אישית.

מגוון תכניות ניקוי וחיטוי

שימוש ברובוט לבריכה הכולל תכניות מספר לחיטוי וניקוי ומבוסס על שימוש חסכוני באנרגיה מעניק שקט נפשי ובטחון מבלי לבזבז אנרגיה רבה ומבלי לטרוח מדי יום. מגוון תכניות הניקוי של כל רובוט לבריכה מתוצרת איכותית ומוכרת יכול להוות מענה מושלם לתחזוקה השוטפת של בריכה ולצורך בשמירה על איזון קבוע במי הבריכה. בחירה חכמה של רובוט לבריכה מבטיחה שחייה בריאה ונטולת כימיקלים.

תודות לקידמה בתחום ישנו מגוון של סוגי רובוט לבריכה וניתן לשמור על התחזוקה השוטפת מבלי לערב חומרים הרסניים העלולים לפגוע בגוף ומבלי להשתמש בחומרים הפוגעים באיכות הסביבה.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות