רולטור 4 גלגלים

רולטור הוא ההזדמנות שלכם לעבור שלב אחד קדימה בהתניידות ובחופש הפעולה שלכם. הודות למגוון האפשרויות העומד לרשותכם, אתם יכולים כיום להגיע ממקום למקום ללא קושי וללא פחד מנפילה. 

מהו בעצם רולטור?

אתם יכולים לשכוח מהימים בהם מבוגרים היו זקוקים לעזרתם של אחרים. הרולטור הינו המצאה חדשנית יחסית המאפשרת לרבים להתנסות במגוון האופציות העומדות לרשותם ובכך מעניקות לרבים את החופש מתלות בהליכונים הישנים. במקום לחוש חוסר בטחון מתמיד, הרולטור 4 גלגלים מאפשר לרבים להתנסות במגוון האפשרויות העומדות לרשותכם להתניידות חופשית לכל מקום שאליו תחפצו להגיע.

רולטור הוא למעשה הליכון למבוגרים, אשר בניגוד להליכון המסורתי מתאפיין בגלגלים ובלמים המצוידים במנוע פנימי. הרולטור נע בכוח הדחיפה ונותן תמיכה לגוף כך שהוא מאפשר לו שיווי משקל מקסימלי. במילים אחרות, אפשר לומר כי הרולטור הוא הליכון עם גלגלים, כאשר הרולטורים הנפוצים ביותר הם  רולטורים בעלי שלושה גלגלים. אחריהם מגיעים גם הרולטורים בעלי ארבעת הגלגלים. 

שניהם מעניקים רמה גבוהה של יציבות ועם זאת, כל אחד מהם הינו בעל נקודות חוזק וחולשה ייחודיות משלו, וכן תכונות הגורמות לאחדים להעדיף את הרולטור בעל שלושת הגלגלים ולאחרים את הרולטור בעל ארבעת הגלגלים. מה ההעדפה שלכם?

רולטור שלושה גלגלים

רולטור שלושה גלגלים מעניק חופש ניידות גבוה יותר בחללים קטנים ותמרון נוח יותר. משמעות הדבר היא שעבור אלו אשר המתקשים יותר בתנועה, רולטור שלושה גלגלים יוכל להתאים יותר לתנועה החופשית במשך היום יום. 

רולטור בעל ארבעה גלגלים לעומתו הינו רולטור מעט יותר מגושם ומצד שני, הוא מעניק תמיכה רחבה יותר בשל היותו יציב יותר באחיזה בקרקע. מצד שני, בניגוד לרולטור בעל שלושת הגלגלים, לרולטור הזה יש פחות גמישות במרחב כך שאלו האוהבים תנועה וזקוקים לה תדיר, יתקשו למצוא אותו נוח לשימוש. 

החלק החשוב ביותר לפני בחירת רולטור הוא שלב ההתנסות. בסופו של יום, אתם אלו שיודעים הכי טוב מה נוח ומה מתאים לכם. מסיבה זו חשוב להתאים את הרולטור לא רק למצב הגופני שלכם אלא גם לשימושים המתוכננים ברולטור במשך היום. כך תוכלו לדעת באיזה מהם לבחור.

למידע נוסף ליחצו – רולטור 4 גלגלים

כתיבת תגובה

תפריט נגישות