רכב ממוגן

רכבים ממוגנים נועדו להסעת אנשים בדרכים מסוכנות או להסעת נוסעים אשר יש סכנה לפגיעה בהם. דרכים מסוכנות הם כבישים במרחבי יהודה ושומרון בהם הבטיחות בכבישים אינה טובה דייה. אנשים חשובים כמו: דיפלומטים, אנשי עסקים, אנשי העולם התחתון, שחקנים ואחרים נוספים רוצים ויכולים להרשות לעצמם את הנסיעה ברכבים אלו. הרצון שלהם הוא להגיע ממקום למקום בצורה בטוחה. פעמים רבות, הם מבקשים איסוף ישירות משדה התעופה בדרך למלון. חברות הסעה בתחום מסוגלות לבצע את כל זאת ומטלות אחרות נוספות בצורה מקצועית.

מיגונים חשובים

רכב ממוגן, כשמו כן הוא, הוא רכב שהותקנו בו מערכות ומיגונים להרחבת הביטחון בנסיעה בו. ההרכבה מתבצעת במפעלים מיוחדים וכוללת מעטפת פלדה מכל הכוונים כולל גג ותחתית, וכן, חלונות משוריינים. אלו חסינים לחדירת כדורים חודרי שיריון, מטעני חבלה במשקלים מוגדרים, בקבוקי תבערה ועוד אלמנטים מסוכנים מטווחים של חמישה מטר לפחות. לרכב יש מערכות גלגלים שמסוגלות להמשיך לנסוע גם בעת אירוע ולנוסעים יש דלתות מילוט רחבות מימדים ליציאה מהירה. ברכבים רבים יש מערכות המסייעות במניעת התהפכות.

מפרט  עשיר ומפנק

ברכב יש מערכות תקשורת המחוברות ישירות למוקדי אבטחה אזרחיים ומשטרת ישראל והדבר מסייע לדיווח מהיר על אירועים ולקבלת תגובה מהירה מהם. רכב  ממוגן נועד, בין היתר, להסעת אנשים חשובים והמפרט בו הינו עשיר. יהיו בו כיסאות מרופדים, חגורות בטיחות, מערכות מולטי מדיה ואינטרנט, מערכות תאורה אישיות, מיני בר ועוד. כל אלו נועדו לפנק את הנוסעים בכל דרך.  נהגי הרכבים מקצועיים מאוד ועוברים הכשרה מיוחדת בכל מה שקשור לבטיחות הנוסעים. הם יודעים כיצד להגיב בעת אירוע.

שירות מקיף ומקצועי

ברשות חברת הסעות יש מספר רב של רכבים ממוגנים והחלוקה נועדה למשימות הסעה שונות. החברה הינה בעלת תשתית מסודרת שכוללת מנהלה, רכבים מתוחזקים היטב, אנשי רפואה וביטחון ועוד. החברה יכולה לדאוג לסידורים שונים כולל סידורי לינה הולמים ללקוחותיה. כך, שהשירות יכול להיות מקיף ומושלם. מומלץ לכל מי שמבקש לנסוע  בצורה בטוחה לשכור שירותי חברת הסעות עם רכבים ממוגנים. כל אירוע יכול להיות מסוכן ועלול להיגמר בפציעות מורכבות או, חלילה, מוות.

 

תפריט נגישות