שעוני רולקס

יש חברה אחת שמזוהה יותר מכל עם שעוני יד וזוהי חברת רולקס.

שעוני רולקס נחשבים לשעונים היוקרתיים בעולם וזוהי חברה שמציעה תמיד חידושים והתפתחויות בתחום השעונים. חשוב לציין, כי שעוני רולקס נמצאים ברשימה של מאה המותגים המוכרים ביותר בעולם, ואלו השעונים היחידים שנמצאים ברשימה זאת. מדובר על חברה שלה מוניטין של מאה שנים.

באופן כללי, שעוני רולקס הם סמל סטטוס מסויים המעיד על יוקרה, מקצועיות וכן טכנולוגיה איכותית. מדובר על שעונים שמחירם יכול להגיע לאלפי דולרים ולמאות אלפי דולרים ומהסיבה הזאת גם התפתח שוק שלם שמיועד אך ורק לחיקויים וזיופים של שעוני רולקס, ניתן למצוא מנכ"לים של חברות, ראשי מדינות ספורטאים מפורסמים, ידוענים שלובשים שעון ממותג זה.

מה שהפך את שעוני רולקס לכל כך מיוחדים, זוהי העובדה שהחברה שהחלה את פעילותה במאה הקודמת תחת שם אחר בבריטניה, זוהי הייתה חברה שייבאה מנגנוני איכות לשעונים משוויץ, אותם מכרו לחנויות תכשיטים בבריטניה. בהמשך העבירו את החברה לשוויץ מסיבות כלכליות שונות ובמשך השנים הפכה החברה למותג העולמי המוכר

 

תמיד עם הפנים קדימה

מה שמיוחד בשעוני רולקס, זוהי העובדה כי מדובר על חברה שתמיד מנסה לענות על אתגרים שונים וכן לצפות תמיד קדימה. החברה עצמה הייתה הראשונה שייצרה שעוני רולקס שעמידים למים ואבק וכן בהמשך גם ייצרה שעוני צלילה שיכלו להגיע עימם לעומק רב. פרט לכך, החברה ייצרה גם שעונים בהם היה ניתן לראות תאריכים בנוסף לשעה.

כיום ניתן למצוא דגמים רבים של שעוני רולקס כאשר יש גם דגמים שהינם במחירים טובים יותר עבור אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם שעונים באלפי דולרים. תמיד כדאי לקנות שעון מקורי של החברה גם אם מדובר על יד שנייה לצורך העניין, עדיין מדובר במקור ולא בחיקוי.

בארץ, יש יבואנית אחת של שעוני רולקס וזוהי חברת אירו אסיה, שמייבאת את השעונים של החברה מאז שנות ה-70'. ברחבי הארץ ניתן למצוא גם נציגים מורשים מטעם החברה שמוכרים דגמים שונים של שעוני רולקס, ככה שאם אתם רוצים מותג מקורי, רצוי מאוד כי תקנו אך ורק בחנויות אלו.

 

להיזהר מחיקויים

כפי שציינו, העובדה כי שעוני רולקס הינם מותג יוקרה של ממש, גרמה לכך שנוצר מצב כי יש תעשיית זיופים וחיקויים שלמה של השעונים, שמקורה בעיקר בסין. כיום החיקויים של שעוני רולקס מהווים נתח רחב יחסית משוק החיקויים והזיופים של השעונים. יש כמה דרכים לגלות את הזיופים וברוב המקרים, אדם שיפנה אליכם ברחוב (כמו בסרטים) ויציע לכם רולקס, סביר כי מדובר בחיקוי.

אז, אולי יש כאלו שחיקויים וזיופים יעשו מבחינתם את העבודה, אך אם אתם רוצים שעון איכותי באמת, שהוא חלק ממותג בינלאומי מוכר שקיים כבר יותר ממאה שנים, אל תתפשרו, ותנסו להשיג דגם חדש מאחד המפיצים המורשים במחיר סביר, כיום גם ניתן למצוא שעוני רולקס יד שנייה ברשת האינטרנט, אולם חשוב לשים לב כי מדובר על דגם מקורי.

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות