תכשיטים מעוצבים מאלמנטים של טבע דומם

יום יום אתם עוברים על המדרכות והשבילים שלרגליכם אוצר חבוי. פיסות יבשות אלה של פרי העץ בשביל רובנו הם לכלוך על המדרכה. רחל אלתר מעצבת תכשיטים ישראלית מהגליל מוצאת להם שימוש ויוצקת מהם תכשיטים בזהב ובכסף משולבים עם אבנים טובות. בסיום היצירה מתקבל תכשיט מיוחד במינו שמוגש מתנה לאשה מיוחדת במינה. שרשרת חוליות צמח הצבר כסף 925 רחל אלתר 600 × 600

סטודיו רחלא עיצובים שוכן בגליל העליון בקיבוץ יפתח ממש על גבול הלבנון. רחל אלתר הגיעה לקיבוץ מירושלים ושרתה כאחות בקיבוץ ובבית החולים זיו בצפת. ההשראה לתכשיטיה הם החיים והטבע. היא אוהבת את הטבע הגלילי השופע סביבה ויוצרת מאלמנטים יבשים של טבע, רגע לפני קמילתם, תכשיט מיוחד במינו. הקליפה היבשה של צמח הצבר הופכת לשרשרת זהב עשויה חוליות מתחרת הצבר. פרי הדולב המזרחי הגדל בגליל העליון הופך לתליון עם פנינה. האלון הופך לעגילים עדינים. כך מתעורר לחיים היופי של הטבע בצורה של תכשיט מקורי ומיוחד.

בקולקציה של רחל תמצאו עגילים טבעות שרשראות תליונים וצמידים כולם עשויים מפיסות של ממש אותם אוספת רחל אוספת בסיוריה בטבע. קשה לתאר קו עיצוב כה מקורי וייחודי ולכן כדאי לבקר בחנות התכשיטים שלה. בזכות הסגנון המקורי רחל השתתפה בתערוכות בארץ ובחול ביניהם התערוכה מטקות הכי ישראלי שמוצגת בישראל ובעולם. בנובמבר השנה רחל תיסע לייצג את ישראל בגרמניה עם קבוצת אמנים ותכשיטנים ישראלים.צמיד קפיץ פרי מכנף נאה יציקת זהב רחל אלתר 600 × 600

התכשיטים של רחל מתאימים בעיקר לנשים. רחל מחוברת מאוד באופן אישי לתפקיד האימא והסבתא, תפקיד של נתינה ואהבה ללא גבול. לכן היא אוהבת כל כך כאשר אמא או סבתא מזמינות ממנה תכשיט או כאשר רוכשים עבורם תכשיט. היא אומרת שאישה צריך לפנק ואם לא מפנקים אותה מספיק אז מחובתה של האישה להתפנק. בקולקציה של רחל אפשר למצוא גם טבעות אירוסין ותכשיטי כלה מעוצבים לזוג הצעיר. וגם תכשיטים עדינים לנערות.

המחירים נעים בטווח של 200 – 300 שקלים לתכשיטים מפליז בציפוי זהב 14 קרט 1 מיקרון. 400 -600 שקלים לתכשיטים מיציקת כסף 925. ותכשיטים ביציקת זהב מתומחרים לפי משקל קרט ושיבוץ האבנים. טווח המחירים הוא רחב ומאפשר רכישת מתנה לכל אירוע ובכל תקציב אז קדימה נגמרו התרוצים! ולגברים שבחבורה טיפ קטן מאחד שמבין: מומלץ להפתיע ולפנק לפני שהאישה תתפנק. כך יש שליטה על ההוצאה : ).

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות