3 טיפים כדי למצוא את הקמעות והסמלים הכי מגניבים באינטרנט

וואו, קמעות וסמלים הם פריטים פופולריים בימים אלה. יש אלפי עסקים באינטרנט שמוכרים קמעות ממגוון מדינות לכל מיני אנשים שמעוניינים באיסוף או ללבוש קמעות כהצהרה אופנתית. חפרנו דרך הרבה הצעות בחוץ ומצאנו שקמעות וסמלים מכל הסוגים ניתן לקנות במחירים סבירים אם אתה בודק מספיק קשה. הנה 3 הטיפים למצוא את הקמעות והסמלים הכי מגניבים באינטרנט.

1) חפשו קמעות וסמלים בכל מנועי החיפוש: אמנם זה אולי נראה קצת ברור לרוב האנשים, אבל נחשו מה? מנועי חיפוש שונים מייצרים תוצאות שונות באופן בולט. למשל, נראה שכולם אוהבים את גוגל כיום. גוגל הוא, אכן מנוע חיפוש מדהים, אבל הוא בהחלט לא היחיד. להרבה אתרים חדשים מאוד קשה לקבל דירוג ב-Google למרות שהרבה פעמים מגיע להם אך התוצאה בגוגל לא תמיד הוגנת עבורם לא משנה מה הם עושים וכמה הם טובים. למרות שזה אולי נראה מוזר לקרוא למיקרוסופט אנדרדוג, תוצאות החיפוש של אם-אס-אן עשויות להחזיר כל מיני אתרים הקשורים לקמעות וסמלים שאי אפשר למצוא במקום אחר. לדוגמה חפשו את המונח "קמעות איטלקיים" באתר MSN ו-Yahoo, לא רק ב-Google ותמצאו אתרים שונים מאוד במכירת סוגים שונים של קמעות וסמלים מאשר אלה בגוגל.

2) השוו בין מעצבים: כל הקמעות והסמלים לא נוצרו שווה! מה שנראה טוב מכדי להיות אמיתי בדרך כלל הוא כזה אבל לא תמיד. קמעות וסמלים מגיעים מכל מיני מעצבים, ממעצבי על למעצבים באיכות הנמוכה ביותר שניתן להעלות על הדעת.  יתר על כן, כמות עצומה של קמעות וסמלים ימיוצרים בסין. בסך הכל, לא ניתן לצפות לאיכות גבוהה בייצור סיני המוני, בלי לזלזל בייצור הסיני כמובן שכן הסינים הם אלופי עולם ביצירה ואומנות אך בדרך כלל ייצור של קמעות וסמלים בסין זה ייצור המוני וזול ולכן לא תמיד איכותי ומקורי. לסיעום יש לזכור לא כל קסמי נוצרו שווים וכדאי לחפש מעצב קמעות וסמלים איכותי.

3) מצא מעצב או מפיץ מקומי: כמו בכל מוצר או שירות, נסו לחפש מעצב קמעות וסמלים לפי קוד מיקוד או ברדיוס העיר שלכם. זה עשוי להביא רשימה של מעצבים שתפתיע אתכם. כדאי שתבחן את הקמע או הסמל לפני שתקנו אותם ותשתמשו באינטרנט כדי למצוא מעצבים מקומיים זו דרך נהדרת לעשות זאת. אל תתעלמו מהסוחרים המקומיים, גם לרבים מהם יש אתרי אינטרנט. השתמשו באינטרנט ליותר מ קניות הזמנה בדואר, יש הרבה אנשים שמשתמשים באינטרנט כדי לפרסם את מרכולתם והם זמינים רק בחנויות שלהם.

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות