5 האתרים המובילים לעיצוב כרטיסי ביקור מדהימים!

החלטת להשקיע בשיווק של העסק שלך, כל הכבוד זאת החלטה מעולה!

אתה מכין רשימה אשר לפיה תעבוד, והרשימה כוללת את הדברים הבאים:

פרסום פוסטים בפייסבוק, כתיבת מאמרים לאתר, קידום אורגני, פרסום בתשלום בפלטפורמות שנות ועוד. אתה כמובן מדגיש את הנתיב השיווקי שייתן לך הכי הרבה עבודה, מינגלינג, כן כאשר אנשים מדברים אתך פנים מול פנים ואתה יוצר רושם של אדם אמין ומקצועי זה כל מה שצריך. כאשר הם ירגישו צורך בשירות זה או אחר שאתה מציע הם יזכרו אותך ויפנו אליך. חשוב מאוד שלא תשכח את הדבר החשוב ביותר באותן פגישות פנים מול פנים- כרטיס הביקור.

כרטיס הביקור הוא התזכורת לאותם לקוחות פוטנציאלים למי שאתה, מה החברה שלך מייצגת ומה בדיוק אתם עושים. ולכן חשוב מאוד כי העיצוב של כרטיס הביקור ייצג את כל הדברים הנ"ל ויהיה איכותי. אני יודעת מה אתה חושב, שזה בטח מאוד יקר להפיק כרטיס ביקור מעוצב שכזה.

יש לי הפתעה בשבילך, זה יכול להיות ממש לא יקר. יש המון אתרים אשר דרכם ניתן להפיק כרטיס ביקור ייחודי ושישקף את חזון החברה שלך. בחרנו את חמשת האתרים הטובים ביותר למשימה הזאת:

  1. MOO- האתר עם הסטייל הכי נכון. באתר זה תוכלו לבחור מבין מאות, אם לא אלפי עיצובים ואף לערוך בהם שינויים. כמו כן תוכלו לבחור את סוג הנייר עליו תרצו להדפיס והיתרון הגדול הוא שאתם מקבלים את כרטיסי הביקור ישירות לתיבת הדואר שלכם.

 

כרטיס ביקור באתר MOO
  1. Vistaprint- אתר זה נוח מאוד לתפעול, גם אם אתה טכנופוב מושבע. ניתן לבחור עיצובים מבין קטגוריות שונות וכן היתרון הגדול ביותר הוא שיש לו שירות לקוחות טלפוני.

 

דוגמא מאתר Vphosted
  1. Jukebox- אתר זה מחולק לפי החומר ממנו הכרטיס יופק לדוגמא, שפרטי ההתקשרות יהיו מוטבעים על עץ, על משי ולפזר נצנצים על הכרטיס או אולי אתם בכלל רוצים כרטיס מברזל? כל האופציות הנ"ל ועוד מוצאים באתר זה.

 

דוגמא מאתר Jukebox
  1. Zazzle- באתר זה תוכלו למצוא עיצובים מקסימים לכרטיסי ביקור וכן להדפיס מוצרים נוספים באותו עיצוב כגון חולצות, כובעים, כוסות ועוד.
דוגמא מאתר zazzle

 

  1. Psprint- אתר נוסף שממנו ניתן להזמין ולקבל מוצר מעוצב ברמה גבוה מאוד. ניתן לבחור מבין הדגמים השונים ולבחור בין הגדלים המוצגים באתר.

 

דוגמא מאתר Psprint

עכשיו שאתה רואה שזה לא כל כך מסובך להזמין כרטיס ביקור שכולם יזכרו אני ממליצה לך לעבור לשלב העשייה, לבחור את אחד האתרים ולעצב לעצמך כרטיס. בהצלחה.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות