5 מקומות שחייבים לבקר בהם

5 מקומות שחייבים לבקר בהם

לכל אחד מאתנו יש רשימה סודית של מקומות שהוא חייב לבקר בהם. סביר להניח  שאלו מקומות שראיתם בתמונות של מגזינים וסרטים או כאלה ששמעתם עליהם מחברים שביקרו וכבר היו שם. רוצים לרענן את הרשימה ולהוסיף אליה מקומות קצת פחות מוכרים

ריו גרנדה ברזיל

הכינוי של ריו גרנדה, השוכנת בצפון מזרח המדינה הוא "הכלה של השמש". לא חסרים חופים בברזיל – אבל ריו גרנדה הוא לא עוד סתם מקום להגיע אליו להשתזף ולגלוש.

ריו גרנדה מהוללת בחול שלא נגמר, במוצרים העשויים ממלח ים ובכמות עצי הקשיו הכי גדולה בעולם, אבל יותר מזו היא עיר חושנית. זו עיר שעשירה בתרבות מקומית (צלמיות חרס, מחצלות דקל ארוגות) ומטבח מקומי מהולל. אי אפשר ללכת ברחובות העיר מבלי לשמוע מוזיקה שמשלבת אקורדיון ותופים ברקע.

 

ברמודה – כי החיים קצרים

טיול בברמודה – זהו טיול ליעד, שכמו ההילה האופפת אותו, מלא מסתורין ותעמולה. זהו יעד בתולי מלא חופים עם חול ורוד, מים בצבע טורקיז אין ספור חנויות – האם יש צורך להוסיף? משולש ברמודה הינו אזור באוקיינוס האטלנטי, שצורתו משולשת, וקודקודיו הם איי ברמודה בצפון, חופה המזרחי של פלורידה במערב, ופורטו ריקו בדרום. בעבר שמו של המשולש נקשר עם מספק תאונות לא מוסברות ומסתוריות. כמובן שכל התיאוריות השונות אודות התופעה הוכחשו ובאופן כמותי – האזור לא מועד לפורענות מכל יעד אחר. אם התגברתם על הפחד מצפה לכם אי אקזוטי, חוף ים פסטורלי ושקיעות מרהיבות. שווה כבר אמרנו?!

 

גרינלנד

גרינלנד ברובה עדיין אחד מהיעדים הבודדים בכדור הארץ בו אתם יכולים להרגיש כמו מרקו פולו או מגלן – אנשים שהולכים בארץ לא נודעת שרק מחכה שיגלו אותה. למרות שפירוש שמה הוא ארץ ירוקה – ירוק הוא אולי הצבע האחרון שתראו בה מאחר והיא מכוסה כמעט כולה בקרחונים. גרינלנד ידועה בעולם כיעד מרתק ועוצר נשימה. לאחרונה, כנראה בעקבות ההתחממות הגלובלית, ישנו תהליך הפשרת קרחונים אז כדאי לכם להזדרז…

 

הפליפינים – אי לכל טעם

בכל משפחה תמיד יש את זה שהוא קצת מוזר ויוצא דופן אז במשפחת העמים של אסיה והמזרח הפיליפינים הם בלי צל של ספק האח המוזר. הפיליפינים מורכבים מכ- 7,107 איים שונים. הפיליפינים היום הם תערובת ושילוב של גאווה שבטית, להט קתולי, פופ אמריקאי וחביבות טרופית.

למרות שרוב המבקרים במאלי, עיר הבירה החמה והלחה, ממהרים לברוח משם, אל תפסחו על ביקור באחת מהכנסיות הספרדיות בעיר העתיקה מוקפת החומה, או על טיול שקיעה ברחבי המפרץ של העיר. לא משנה מי אתם ומה אתם אוהבים, בטוח תמצאו משהו לעשות באחד האיים – אתם יכולים סתם לשבת ולהשתזף, לצלול, לצאת לטיולי צפרות, לצאת לטייל בשמורת טבע, לטפס על הרים או סתם לצאת לקניות  – כמו שאמרנו יש הכל!

טיול לאינדונזיה

בדומה לטיול בפיליפינים, גם טיול לאינדונזיה הוא טיול שמשמעותו טיול אל למעלה מ- 14,000 איים המפוזרים בין יבשת אסיה לאוסטרליה. מהמיקום אי אפשר לטעות – הנופים של אינדונזיה הם לא פחות ולא יותר התגלמות גן עדן עלי אדמות – יערות מוריקים, לגונות בצבע כחול וטורקיז, הרי געש ואין ספור ירוק מסביב. טיול לאינדונזיה הוא לא רק טיול של נופים אלא גם טיול לאנשים מרתקים וצבעוניים הלבושים בתלבושות מסורתיות.

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות